Zab
i
egi

Zabiegi pielęgnacyjneNasz salon kosmetyczny w Radomiu pomaga zadbać o atrakcyjną aparycję także aktywnym, dbającym o siebie mężczyznom.  

Oczyszczona cera i wymodelowana sylwetka to coś więcej niż tylko moda – to konieczność. Od tego jak wyglądasz zależy, jak postrzegają Cię klienic, pracodawcy i kobiety.  Kuracje dedykowane specjalnie dla mężczyzn i adekwatne do Twoich potrzeb kosmetyki nowej generacji, pozwolą Ci uzyskać długo utrzymująct się rezultat i dobre samopoczucie.

Rytuał Zeusa

Polega on na syntezie peelingu solnego o właściwościach orzeźwiających z relaksacyjnym masażem całego ciała. Rytuał dopasowany do skóry mężczyzny, zagwarantuje idealną regenerację, uwolni energię i siły witalne oraz poprawi samopoczucie.

Rytuał Zeusa sprawi, że poczujesz się niczym młody bóg!

Zabieg intensywnie nawilżający na twarz

Przygotowany jest dla skóry wymagającej, charakterystycznej dla mężczyzn. Specjalne preparaty wzbogacone są o naturalne substancje aktywne, posiadające lekką i nietłustą konsystencję, a także przyjemnymy i świeży zapach. Zadowolą gust mężczyzn o bardzo wymagających oczekiwaniach, ponieważ na powierzchni skóry nie pozostanie po nich tłusty film.

Depilacja dla Mężczyzn

O swoją aparycję zaczyna dbać coraz większa ilość mężczyzn. Standardem powoli staje się klatka piersiowa, która jest gładka i opalona. 

Depilację dla mężczyzn w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu stosujemy przy użyciu wosku, pasty cukrowej, a także techniki depilacji laserowej. Każdy nasz klient jest specjalnym gościem i zapewniamy mu profesjonalne, indywidualne podejście i miłą atmosferę.

*Depilacja laserowa LIGHT SHEER została uznana za najbardziej skuteczną technikę trwałej epilacji. Pozwala ona zaoszczędzić bólu oraz czasu, który przy innych metodach należy przeznaczyć na nieprzyjemne zabiegi pielęgnacyjne.

 

 


Aktualne ceny i zapisy online:

https://www.moment.pl/shintai-spa-radom

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico