Sprzęt

Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja ultradźwiękowa to rewolucja w dziedzinie wyszczuplania!

Liposukcja ultradźwiękowa - jest nowoczesnym, nieinwazyjnym zabiegiem redukującym złogi tłuszczu i cellulit znajdujący się w miejscach dla nas ważnych, tj.: brzuch, uda, talia, biodra, pośladki czy ramiona.

Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze ( wolne kwasy tłuszczowe i glicerol ) są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie stając się źródłem energii przyspieszają redukcję tkanki tłuszczowej z tzw. „trudnych” obszarów.
Fale ultradźwiękowe różnej częstotliwości niszczą błony komórek tłuszczowych, uwalniając tłuszcz i usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową bez naruszania otaczających narządów.

Zalety - efekty zabiegu:
- redukcja tkanki tłuszczowej z miejsc w których jest to bardzo trudne,
- krótki, nie wymagający specjalnego przygotowania zabieg,
- całkowita bezinwazyjność i bezbolesność - świetna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej,
- nie powoduje uszkodzeń innych tkanek, naczyń krwionośnych, włókien nerwowych i skóry,
- nie wymaga rekonwalescencji jak po zabiegu chirurgicznym,
- nie powoduje nawrotu gromadzenia tkanki tłuszczowej (brak efektu jo-jo)
- odmłodzenie i regeneracja tkanek miękkich,
- dotlenienie i odżywienie skóry,
- modelowanie partii ciała.

Efekty osiągnięte po serii zabiegów porównywalne są do efektów uzyskanych drogą tradycyjnej liposukcji, jednak bez niedogodności z nią związanych, jak krwiaki, nierówności, ryzyko powikłań, czy długi okres rekonwalescencji.

Zalecenia ilościowe zabiegów - zalecamy serię 5-20 zabiegów, średnio 1 raz w tygodniu.

Zalecenia pozabiegowe:

Po zabiegu liposukcji ultradźwiękowej oraz w trakcie wykonywania serii zabiegów zaleca się spożywanie pokarmów niskotłuszczowych oraz wypijanie minimum 2 litrów wody dziennie. Zastosowanie się do zaleceń dietetycznych ułatwi wydalenie tłuszczu z organizmu i zmniejszy obciążenie wątroby. Efekty zabiegu zwiększy również wzmożenie aktywności fizycznej.

Liposukcji ultradźwiękowej nie należy traktować jako formy leczenia nadwagi!

Cennik ico