Sprzęt

Oczyszczanie Wodorowe

Oczyszczanie wodorowe w Shintai Day SPA Radom

 

Oczyszczanie wodorowe w Shintai Day SPA Radom jest nowością w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej w zakresie pielęgnacji skóry twarzy. Oczyszczanie wodorowe jest wykonywany za pomocą specjalnej aparatury, która łączy ze sobą zdolność wprowadzania aktywnego wodoru do skóry na poziomie komórkowym z procesem elektroporacji (nowoczesna metoda wspomagająca przenikanie mikrocząsteczek z przestrzeni międzykomórkowej do wnętrza komórek).

Zabieg oczyszczania wodorowego w Shintai Day SPA Radom polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do głębokich struktur skóry. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, które powodują pojawianie się oznak starzenia się skóry. Zabiegowi oczyszczania wodorowego towarzyszy proces elektroporacji. Jest to pewien rodzaj mezoterapii, jednak bez zastosowania igieł. Dlatego zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Dzięki impulsom elektrycznym, które tworzą zmiany w błonach komórkowych, tworzą się mikrokanały w skórze. Te z kolei wspomagają głębsze wprowadzanie substancji aktywnych w głąb skóry.

 

 

Efekty Oczyszczanie wodorowe w Shintai Day SPA Radom są widoczne od razu po zabiegu. Skóra jest dogłębnie nawilżona, odświeżona, zrewitalizowana, odżywiona i napięta. Komórki zrogowaciałego naskórka zostały usunięte, skóra jest zatem oczyszczona i gładka. Szkodliwe wolne rodniki zostały zneutralizowane, a zatem proces starzenia się skóry został powstrzymany na pewien czas. Cały zabieg nie wymaga rekonwalescencji po wyjściu z gabinetu kosmetycznego. Przed wykonaniem zabiegu nie wymagane jest żadne przygotowanie klienta. Kosmetolog jedynie zmywa makijaż ze skóry. Zabieg głęboko oczyszcza i nawilża skórę. 

Oczyszczanie wodorowe zalecane jest dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Ze względu na dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry, oczyszczanie wodorowe szczególnie polecane jest osobom , których skóra twarzy eksponowana jest na działanie zanieczyszczeń miejskich.

Oczyszczanie wodorowe w Shintai Day SPA Radom świetnie sprawdzi w przypadku cery:

 • zmęczonej,
 • pozbawionej blasku,
 • suchej
 • odwodnionej

 

 

Zrewitalizuje ją, odżywi, poprawi koloryt i głęboko nawilży. Zabieg oczyszczania wodorowego z powodzeniem może być przeprowadzony u osób z cerą trądzikową oraz naczyniową. Ze względu na działanie kojące, wspomagające gojenie się ran, regulujące poziom wydzielanego sebum i łagodzenie stanów zapalnych, zabieg poprawi wygląd cery borykającej się z problemami trądzikowymi. Skóra po zabiegu jest napięta, elastyczna i nawilżona. Zmarszczki są widocznie wygładzone a opuchnięcia zredukowane. Zabieg ten stymuluje także odbudowę i wzrost tkanek. 

Istnieją też przeciwwskazania do przeprowadzenia oczyszczanie wodorowe w Shintai Day SPA Radom i są to:

 • nadwrażliwość na prąd elektryczny,
 • aktywna opryszczka,
 • przerwanie ciągłości skóry,
 • nowotwory,
 • infekcje,
 • cukrzyca,
 • alergie,
 • epilepsja,
 • instrumenty medyczne i elektroniczne obecne w ciele,

 

Cennik:

4 etapy 199zł

 

 

Umów się już dziś!

Shintai Day SPA Radom,

ul. Słowackiego 210
tel: 530 988 324

tel: 576 617 410

Oczyszczanie wodorowe w Shintai Day SPA Radom

Cennik ico