Sprzęt

Endermomasaż

NR 1 NA ŚWIECIE W DZIEDZINIE TRWAŁEJ REDUKCJI CELLULITU!

Dermomasaż - Cellulogia -  to najlepsza metoda w dziedzinie trwałej redukcji cellulitu. Połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdy skóry (zassanie) i rolowaniem ruchomymi rolkami. Podczas zabiegu całe ciało, z wyjątkiem piersi, masowane jest przy pomocy specjalnej głowicy, najwięcej uwagi kosmetolog w Shintai poświęca partiom ciała z cellulitem. Masaż podciśnieniowy w swoim głównym działaniu powoduje rozpad tzw.”zrazików”tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w organizmie.

Podczas zabiegu kosmetolog w Shintai Day SPA masuje ciało przy pomocy specjalnej głowicy kielichowej wyposażonej w 6 ruchomych rolek podłączonej do ssącej rury. Masaż ten wykonuje szczególnie w okolicach ud, brzucha i pośladków.

Zabieg ten jest całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny, wspomaga naturalne procesy zachodzące w organizmie. Dodatkowo stymuluje wytwarzanie "hormonów szczęścia" czyli endorfin, przynosząc relaks i odprężenie.

Rezultaty - efekty zabiegów:

-  redukcja cellulitu, ponieważ rolki rozbijają komórki tłuszczowe,

- wygładzenie rozstępów i blizn,

- ujędrnienie skóry,

- lifting pośladków,

- wysmuklenie sylwetki,

- redukcja obrzęków,

- likwidacja uczucia ciężkich nóg,

- redukcja tkanki tłuszczowej,

- likwidacja drugiego podbródka,

- zwiększenie wchłaniania kosmetyków.


Częstotliwość zabiegów: częstotliwość zabiegów zależy od stanu skóry i oczekiwań klienta. Kuracja obejmuje 5-20 zabiegów (około 2 zabiegi tygodniowo). Po pełnej kuracji wskazane jest powtarzanie raz w miesiącu w celu utrwalenia efektu.

15-20 zabiegów Cellulogii to efekt porwnywalny do liposukcji chirurgicznej (odsysanie tkanki tłuszczowej) !

Cennik ico