Sprzęt

Endermologia Radom

Endermologia w Shintai Day SPA Radom to jedyna na rynku naturalna metoda leczenia cellulitu

 

Sprawdziłaś już wiele różnych, często drogich kremów i balsamów, które obiecywały jędrną skórę i skuteczną walkę z cellulitem? Salon kosmetyczny Shintai Day SPA pozwala skorzystać w Radomiu z zabiegów endermologii – mechanicznej metody stymulacji skóry twarzy i ciała.

Dlaczego endermologia w Shintai Day SPA?

Jako zabieg w 100% bezinwazyjny nie zaburza on równowagi biologicznej organizmu, czym doskonale wpisuje się w filozofię naszego salonu kosmetycznego.

Jest to rodzaj specjalistycznego masażu, który wykonywany przy pomocy urządzenia wytwarzającego odpowiednio wysokie ciśnienie intensywnie stymuluje głębokie warstwy skóry. Oddziałując na tkankę łączną, endermologia pobudza metabolizm komórek, wspierając tym samym produkcję kolagenu oraz elastyny - białek odpowiedzialnych za elastyczność skóry.

Wykonywany w salonie przez kosmetyczkę masaż podciśnieniowy dotlenia ponadto skórę, a także przyspiesza krążenie krwi oraz limfy. Tego rodzaju stymulacja prowokuje organizm do samodzielnego usuwania zalegających, nierównomiernie rozlokowanych i często nadmiernie rozrośniętych komórek tłuszczowych, które obrośnięte dodatkowo tkanką włóknistą tworzą m.in. niepożądany przez nas cellulit.

 

Wskazania do Endermologii w Shintai Day SPA Radom:

 
  • Redukcja cellulitu,
  • Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki,
  • Poprawa jędrności skóry,
  • Odmładzanie,
  • Zabiegi dla mężczyzn,
  • Redukcja syndromu zmęczonych nóg,
  • Drenaż linfatyczny,
  • Przygotowanie do zabiegów chirurgii plastycznej,
  • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów.

 

Już dziś przekonaj się o efektach Endermologii w Shintai Day SPA Radom!

40 minut w Shintai Day SPA w walce o jędrną skórę

Intensywność masażu podciśnieniowego różni się w zależności od tego, którą z partii chcesz poddać zabiegowi. Sam przebieg sesji endermologii w Shintai Day SPA wygląda jednak zawsze tak samo.

W przypadku masażu podciśnieniowego wykonywanego np. na udach, brzuchu czy pośladkach, klientki naszego salonu kosmetycznego proszone są o założenie specjalnego kombinezonu, który zapobiega bezpośredniemu kontaktowi głowicy urządzenia ze skórą. Sam masaż polega na tym, że pod wpływem wysokiego ciśnienia między specjalne rolki głowicy zasysane są kolejne fałdy skórne.

Nad bezpieczeństwem w trakcie zabiegu zawsze czuwa w naszym salonie kosmetyczka, która posiada w tym zakresie odpowiednie kwalifikacje i przeszła szkolenie honorowane przez Shintai Day SPA.

Zaleca się przeprowadzenie przynajmniej trzech zabiegów endermologicznych.

 
Cennik ico