Sprzęt

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa - dermapen

Mezoterapia mikroigłowa w Shintai Day SPA Radom jest połączeniem technologii medycznej i kosmetologiczej.

Zabieg opiera się na dwóch podstawowych elementach: kontrolowane nakłucia oraz skoncentrowany koktajl.  Zabieg przeprowadzony przez kosmetologów Shintai Day SPA w Radomiu jest wykonany w sterylnych warunkach z wykorzystaniem specjalistycznego urządzenia tzw. dermapen. Dochodzi kontrolowanego uszkodzenia powierzchownych warstw naskórka.

Twoja skóra mobilizuje się do wytworzenia kolagenu, elastyny, jednocześnie zwiększając przepuszczalność dla składników aktywnych. Komórki warstwy podstawnej naskórka intensywnie się dzielą prowadząc do wzrostu żywych komórek warstw skóry. Rezultat - skóra staje się nawilżona, odżywiona, jędrniejsza, pełna blasku i zdrowego wyglądu.

Terapia mikroigłowa przynosi najlepsze rezultaty wykonywana w serii od 3-10 zabiegów co 7-14 dni.

Skórę po zabiegu należy pielęgnować w następujący sposób: zakaz opalania się, korzystania z sauny i basenu przez min. 24h przez ok 12h od zabiegu nie zaleca się wykonywania makijażu

Zabieg ten to innowacyjna metoda, dzięki której możesz uzyskać: Odmłodzenie i lifting Twojej twarzy Remodeling twarzy- poprawa owalu. Zniwelowanie rozszerzonych porów, spłycenie zmarszczek,bruzd, blizn i rozstępów rozjaśnienie skóry twarzy, ogólne ujędrnienie skóry.

 

Terapia mikroigłowa

W Shintai jesteśmy zawsze na bieżąco z nowościami na rynku kosmetycznym i staramy się regularnie wprowadzać innowacyjne zabiegi pielęgnujące twarz i ciało do naszej oferty.

Już teraz przygotowaliśmy dla naszych klientek kolejną nowość w Shintai!

Zabieg ten to innowacyjna metoda, dzięki której możesz uzyskać:

- Odmłodzenie i lifting swojej twarzy

- Remodeling twarzy- poprawa owalu twarzy

- Zniwelowanie rozszerzonych porów

- Spłycenie zmarszczek,bruzd, blizn i rozstępów

- Rozjaśnienie skóry twarzy

- Ogóle ujędrnienie skóry

Terapia mikroigłowa to alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej np: mezoterapii igłowej.

Do przeprowadzenia zabiegu użyte jest nowoczesne urządzenie kosmetyczne zwane Skin Rollerem lub Rollerem kosmetycznym. Roller to malutka, obracająca się rolka wyposażona w drobne igiełki o długości 0,75mm.

Penetracja tkanki Rollerem podczas zabiegu nie jest głęboka, aczkolwiek skuteczna. Dzieje się tak dlatego, że lekkie nakłucie igiełkami o długości 0,75mm w zupełności wystarczają aby wprowadzić preparat ze składnikami aktywnymi na odpowiednią głębokość skóry.

Sam efekt nakłucia skóry podczas zabiegu również nie jest przypadkowy. W ten sposób zmuszamy skórę do naturalnej odbudowy i regeneracji poprzez produkcję kolagenu oraz elastyny, które odpowiadają za zdrowy i młody wygląd skóry.

Terapia mikroigłowa przynosi najlepsze rezultaty wykonywana w serii od 3-10 zabiegów co 7-14 dni.

Skórę po zabiegu Terapii Mikroigłowej należy pielęgnować w następujący sposób:

- zakaz opalania się, korzystania z sauny i basenu przez min. 24h

- przez ok 12h od zabiegu nie zaleca się wykonywania makijażu

Ze względu na bezpieczeństwo i zachowanie higieny podczas zabiegu Terapii Mikroigłowej każda z klientek przed rozpoczęciem serii zabiegów nabywa w naszym salonie swój własny Skin Roller, którym wykonywane są zabiegi Terapii Mikroigłowej.

Cennik ico