F
i
lozof
i
a

spa

na

prezent

o
f
e
r
t
a

m
i
e
s
i
ą
c
a

c
e
n
n
i
k

“Nieoszlifowany diament nie świeci”

Nazwa naszego salonu – Shintai nie jest przypadkowa. Oznacza dosłownie Boskie Ciało. Filozofia naszego gabinetu kosmetycznego ma swoje korzenie w Japonii. W kulturze tego kraju piękno uważane jest za obraz duszy, emocji oraz myśli. Najdoskonalszą formą przedstawienia piękna jest ludzkie ciało.

Jako motto naszego salonu SPA przyjęliśmy starą japońską sentencję: nieoszlifowany diament nie świeci. Salon kosmetyczny Shintai w Warszawie pragnie wydobyć z każdego człowieka naturalne piękno proponując szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki.

Największą satysfakcję daje nam zadowolenie Klientów. Wiedza połączona z doświadczeniem wykwalifikowanej kosmetyczki sprawia, że trafiamy w gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Salon kosmetyczny Shintai przeniesie Cię w niezwykły świat wytchnienia i harmonii.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą ekskluzywnych gabinetów kosmetycznych i SPA w Radomiu oraz w Warszawie. Zadbamy kompleksowo o Twoje ciało i duszę.

Filozofia 1
Filozofia 1

Salon kosmetyczny Shintai przeniesie Cię w niezwykły świat wytchnienia i harmonii. Oddasz się w ręce wykwalifikowanych kosmetyczek, które dołożą wszelkich starań, abyś poczuła się wyjątkowo pięknie. Zadbamy kompleksowo o Twoje ciało i duszę.

Filozofia 1