Zab
i
egi

Wypełnienie

Proces starzenia się ust jest niestety nieuniknioną konsekwencją mijających lat. W jego efekcie tracą one swój pierwotny jędrny wygląd poprzez wiotczenie, odwodnienie oraz zwężenie czerwieni wargowej. Salon kosmetyczny Shintai w Radomiu posiada jednak skuteczny sposób w walce z procesem starzenia się ust. Jest nim kuracja kwasem hialuronowym.

W przeciwieństwie do toksyny botulinowej kwas hialuronowy występuje w ludzkim organizmie w sposób całkowicie naturalny i jest w pełni bezpieczny. Sprężystość ust wzrasta po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego ze względu na jego właściwości odpowiedzialne za wiązanie wody. W ten sposób usta są lepiej nawilżone i bardziej jędrne. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 9 miesięcy.

W ciągu ok. 3 dni po zabiegu należy chronić usta przed promieniami słonecznymi (nie można się opalać), a także przed nadmiernym ciepłem (nie można korzystać z solarium i sauny).

Nie możesz wykonać tego zabiegu, jeśli:

- cierpisz na choroby układu immunologicznego
- jesteś w ciąży
- karmisz dziecko piersią
- masz skłonności do blizn przerostowych
- na Twojej skórze pojawiły się stany zapalne lub infekcje

 

Korekcja zmarszczek kwasem hialuronowym preparatami Restylane, Estelis, Forteli
 
 
Wypełnienia uzupełniające korekcję zmarszczek czoła
650 zł
Podkreślenie konturu ust
650 zł
Likwidacja tzw. "zmarszczek palacza"
650 zł
Korekcja zmarszczek / cieni w spoidłach ust, na brodzie, podbródku, w okolicach żuchwy, zmarszczek "śmiechu"
650 - 1300 zł
Wypełnienie / modelowanie ust
650 - 1900 zł
Korekcja fałdów nosowo-wargowych
650 - 1900 zł
"Unoszenie" kości policzkowych
3000 - 4500 zł

Podane ceny maja charakter orientacyjny, szczegółowy koszt zabiegu zależny jest od ilości zastosowanego preparatu i możliwy do ustalenia podczas konsultacji poprzedzajacej zabieg.

 

 


Mezoterapia mikroigłowa - dermapen

W naszym salonie kosmetycznym w Radomiu scalamy umiejętności kosmetologiczne z medycznymi. Dzieje się to dzięki zastosowaniu mezoterapii mikroigłowej. Zabieg prowadzi do tego, aby najpierw w sposób bezpieczny i kontrolowany uszkodzić powierzchniowe warstwy naskórka, a w efekcie przyczynia się do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, co uczyni Twoją skórę lepiej nawilżoną, odżywioną i ujędrnioną. Mówiąc krótko nabierze zdrowego wyglądu. Żywe warstwy komórek ulegną wzrostowi, dzięki wywołaniu intesnywnego podziału unipotencjalnych komórek prekursorowych, ulokowanych w najgłębszej warstwie naskórka. Metoda ta składa się z dwóch elementów: wykonania nakłuć drobnymiigiełkami o długości 0,75mm, umieszczonych na specjlanej obrotowej rolce (tzw. skin roller) oraz z wprowadzenia koktajlu ze składnikami aktywnymi. Dzięki nakłuciom zwiększa się przepuszczalność skóry w tej mierze. Dlatego też tak mała głębokość nakłuć jest w zupełności wystarczająca.

Dzięki wykorzystaniu tej metody pomożemy Ci odmłodzić Twoją twarz, dokonać jej liftingu oraz wymodelować jej owal. Ujędrniona i rozjaśniona twarz pozbawiona będzie rozszeroznych porów, a także zmniejszenie głębokości zmarszczek, bruzd, blizn i roztępów.

Mezoterapia jest w naszym salonie kosmetycznym realizowana w warunkach sterylnych przy użyciu specjalistycznego urządzenia tzw. dermapen. Przed rozpoczęciem korzystania z zabiegów, dbając o bezpieczeństwo i higienę przeprowadzanego zabiegu, każda pacjentka ma obowiązek nabyć własny skin roller w naszym salonie.

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów należy wykonywać ją w seriach od 3 do 10 zabiegów z przerwami liczącymi 7-14 dni.

W celu troski o skórę nie wolno opalać się (24h po zabiegu), korzystać z sauny (24h po zabiegu), pływać w basenie (24h po zabiegu), a także odraża się stosowania makijażu (12h po zabiegu)

Terapia mikroigłowa może stać się świetnym zamiennikiem dla m.in. mezoterapii igłowej.
Aktualne ceny i zapisy online:

https://www.moment.pl/shintai-spa-radom

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico