Zab
i
egi

Vacu Well


AKTYWNE WYSZCZUPLANIE

Uzyskanie płaskiego brzucha i dobrze uformowanej sylwetki w krótkim czasie i bez wyczerpującego wysiłku? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak w naszym salonie staje się rzeczywistością. To jeszcze nie wszystko! Dodatkowo zapewnimy Ci przy tym redukcję cellulitu.
Wystarczy tylko krótki spacer – spacer w podciśnieniu.

VACU POWER V - 4000 jest wyjątkowym urządzeniem, które składa się dwóch podstawowych elementów: bieżni i kapsuły z podciśnieniem. Umożliwia ono błyskawiczną redukcję tłuszczu w wielu częściach ciała. Poza brzuchem wymodeluje ono także twoje pośladki, uda i talię.

Badania wykonane przez specjalistów medycyny dowodzę, że podczas stosowania Vacu Well dochodzi do 4 razy szybszego spalania tłuszczu niż w przypadku innych, standardowych technik.

Poprawa krążenia limfy, uwolnienie kwasów tłuszczowych i redukcja tłuszczu, wygładzona i jędrna skóra – to wszystko możesz zawdzięczać spacerowi w podciśnieniu. Tłuszcz stanie się paliwem napędzającym Twój organizm w trakcie kuracji, a płyny i zbędne produkty przemiany materii zostaną usunięte.

Aby zabieg w Vacu Well był jak najskuteczniejszy należy:

- Pić duże ilości wody lub innych napojów niezawierających cukru. W trakcie trwania zabiegu wskazane jest wypić 0,5 l niegazowanej wody mineralnej.

- Unikać produktów, które zatrzymują w organizmie wodę, takich jak sól, przyprawy, alkohol.

- Korzystać z produktów zawierających duże ilości białka. Ma to na celu wzmocnienie i odżywienie Twoich mięśni. Do takich produktów należą m.in. nabiał, mięso drobiowe, ryby.

- Podczas serii zabiegów należy nie stosować z żadnych surowych diet, w których dzienny jadłospis sięga poniżej 1000 kcal.
- W miejsce tłustych potraw jeść więcej owoców i warzyw.

Maksymalny czas, jaki w ciągu dnia można przeznaczyć na ten trening to 30 dni.

Przed zabiegiem w Vacu Well należy ubrać luźne spodenki (lub wedle uznania same majtki), bawełnianą podkoszulkę, skarpetki oraz adidasy. Poprawny strój pozwoli Twojemu układowi limfatycznemu funkcjonować w pełni prawidłowo.

Gwarantujemy:

- Utratę aż do 12 kg zbędnej wagi

- Poprawnie wymodelowaną sylwetkę
- Przyśpieszone spalenie tłuszczu

- Redukcję skórki pomarańczowej

- Długofalowe efekty
- Gładką i jędrną skórę
- Lepszą kondycję fizyczną i witalność

- Poprawę samopoczucia

 

Vacu Well 30 min - 35 zł
 
10 x 30 min
219 zł + 1 Wejście Gratis
20 x 30 min
350 zł + 2 Wejścia Gratis
30 x 30 min
550 zł + 3 Wejścia Gratis

 

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico