Zab
i
egi

Pasta cukrowa


Depilacja cukrowa jest najbardziej naturalną metodą depilacji. O
d wieków stosuje się ją przez kobiety na Bliskim Wschodzie, a teraz także w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu. Posiada niezwykle prosty i w pełni naturalny skład, w który wchodzą: zioła, sok z cytryny i oczywiście cukier. Pastę cukrową charakteryzuje nie przyklejanie się do skóry, dzięki czemu nie zrywa ona powierzchniowej warstwy naskórka.

Jest metoda sprawiająca mniej bólu od depilacji woskiem i pozostawia dużo mniej zaczerwienioną skórę. Ponadto  które zaczerwienienie to szybciej zanika. Nie ma przeciwwsakazań do nałożenia pasty więcej niż jeden raz na tę samą część skóry. Owłosienie usuwane jest w pełni w kierunku pokrywającym się ze wzrostem włosa. Poprzez wmasowywanie preparatu we włoski, kosmetyczka dużo prościej niż przy depilacji woskiem uniknie urwania włosa przy mieszku. Pasta podczas zabiegu ma temperaturę ciała, dlatego nie trzeba martwić się niebezpieczeństwem poparzenia. 

Zatem klienci o rozszerzonych naczynkach krwionośnych lub chorujący na żylaki mogą korzystać z tej metody spokojnie, nie martwiąc się o niechciane skutki uboczne. 

Pasta jest w stanie wyeliminować również najkrótsze włoski, a przy depilacji woskiem nie zawsze się to udaje. Z powierzchni skóry zmywa się ją przy użyciu wody. 
   
Jest to technika o wysokim poziomie higieny, gdyż kosmetyczka podczas depilacji nie korzysta z żadnych narzędzi. 

 

CENY ZABIEGÓW:

Całe nogi 
140 zł
Łydki
80 zł
Uda
80 zł
Pachy
45 - 60 zł
Bikini
55 - 130 zł
Ręce
65 zł
Klatka piersiowa
85 zł
Plecy
120 zł
Brzuch
55 zł
Wąsik
25 zł
Broda
od 30 zł
Wąsik + Broda
od 35 zł
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico