Zab
i
egi

Mikrodermabrazja


Mikrodermabrazja Diamentowa Shintai


Martwi Cię kondycja Twojej skóry? Chciałabyś ją odświeżyć i zamknąć rozszerzone pory, a przy tym uczynić gładszą? Zrób pozbywając się przy tym niedoskonałości i zmarszczek dzięki wykorzystaniu mikrodermabrazji, która jest dobrą metodą walki z rozstępami! Jest to bezinwazyjny zabieg, nieposiadający ograniczeń wiekowych. 


W celu mechanicznego oczyszczenia skóry z martwego naskórka używamy podczas mikrodermabrazji spacjalnych głowic, które emitują podciśnienie i posiadają specjalne diamentowe końcówki. 


Delikatnie przemieszczane po skórze urządzenie dokładnie usuwa zbędne warstwy naskórka. Owocami kuracji można cieszyć się już po wyjściu z naszego salonu kosmetycznego. Dzięki niej uzyskasz wymierne efekty w łatwy sposób i w krótki czasie. Zaliczyć można do nich: gładką i świeżą skórę, jednolity koloryt i właściwa elastyczność skóry, eliminację trądziku, blizn i przebarwień, spłycenie zmarszczek, redukcję rozszerzenia porów, a przede wszystkim usunięcie rozstępów. Tak oczyszczona skóra jest bardziej podatna na działanie składników aktywnych, a więc jej pielęgnacja stania się skuteczniejsza niż przedtem.

Optymalna ilość zabiegów to seria licząca ok 4 - 8 wizyt z 2 - 3 tygodniowymi odstępami. 

 

CENA

 

Twarz 
150 zł
Twarz + dekolt
200 zł
Dekolt
55 zł
Plecy
150 - 220 zł
Ciało (rozstępy)
60 - 300 zł
Dłonie / Przedramiona / Ramiona
70 zł

 

Przy serii zabiegów 10% rabatu
 
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico