Zab
i
egi

MikrodermabrazjaMikrodermabrazja Diamentowa
 jest bezinwazyjnym zabiegiem mającym na celu oczyszczenie skóry.

Zabieg możemy zaproponować każdemu, bez ograniczeń wiekowych, gwarantując odświeżenie i wygładzenie skóry oraz zniwelowanie jej niedoskonałości, usunięcie drobnych zmarszczek mimicznych, poprawę kondycji skóry, a także zwężenie rozszerzonych porów. Ponadto wykorzystując tę metodę możesz w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu wyrównać koloryt Twojej skóry, poprawić jej elastyczność, usunąć trądzik i pozostające po nim blizny, a także pozbyć się przebarwień słonecznych i starczych oraz nawilżyć skórę. 

W ramach zabiegu usunięmy mechanicznie zrogowaciały naskórek z Twojej skóry. W tym celu stosujemy specjalne głowice, które emitują delikatne podciśnienie oraz jest wyposażona w diamentowe końcówki. 

Głowice prowadzimy po skórze delikatnie, aby zabieg był delikatnie odczuwalny. Nie ma to jednak wpływu na zmniejszenie dokładności ścierania naskórka. Efektami będziesz mogła zachwycać się tuż po wyjściu z gabinetu kosmetyczki. Dzięki temu przyjemnie i nie tracąc zbyt wiele czasu poprawisz wygląd swojej skóry. 

W zależności od rodzaju skóry, a także problemu, który należy zniwelować, kurację tę najlepiej stosować w serii 4 - 8 zabiegów w odstępach ok. 14 - 21 dni. Długość tej przerwy związana jest z potrzebą regenarycji skóry. 

Warto wspomnieć, że oczyszczona Mikrodermabrazją skóra lepiej i łatwiej przyswaja skladniki aktywne. Zarówno pielęgnacja gabinetowa jak i domowa będzie o wiele skuteczniejsza niż dotychczas.

Z tego względu zalecamy połączenie zabiegów Mikrodermabrazji z Zabiebiem Sonoforezy, podczas którego wtłaczamy przy pomocy ultradźwięków w głąb skóry składniki aktywne zawarte w naszych preparatach.Mikrodermabrazja Diamentowa na Ciało

Mikrodermabrazję wykonujemy nie tylko na skórze twarzy. Możemy przeprowadzić ją także na innych częściach ciała w celu redukcji blizn i roztępów, a także poprawy jędrności skóry.  Taka sytuacjia wymaga intensywniejszego przeprowadzeniu zabiegu, a wykorzystywane przy tym głowice są odrobinę większe i ostrzejsze. 

 


Aktualny cennik i zapisy online:

https://www.moment.pl/shintai-spa-radom

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico