Zab
i
egi

Mezoterapia mikroigłowa


Mezoterapia mikroigłowa - dermapen


Czy połączenie medycyny i kosmetologii jest możliwe? Owszem, w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu łączymy umiejętnie te dwie dyscypliny poprzez zabieg mezoterapii mikroigłowej.

W jej ramach wykonuje się w pełni kontrolowany proces niszczenia górnych warstw naskórka. W tym celu wykonuje się dwie elementarne czynności: wykonywanie niewielkich nakłuć (0,75mm) oraz wprowadzanie specjalnie przygotowanego „koktajlu”. Korzysta się przy tym ze specjalnego urządzenia zwanego dermapen, w którego skład wchodzi mała obracająca się rolka zwana SkinRoller'em, na której się drobne igiełki. Całość zaś wykonuje się w sterylnych warunkach, a w celu zachowania bezpieczeństwa i higieny zabiegu, każda pacjentka jest zobowiązania do zakupienia w naszym salonie swojego własnego SkinRoller'a. Zakupu tego należy dokonać jednorazowo, tuż przed pierwszym zabiegiem tej terapii.

W efekcie wykonanego zabiegu skóra zostaje pobudzona do zwiększonej produkcji kolagenu oraz specjalnego białka fibrylarnego, odpowiedzialnego za sprężystość skóry. W najgłębiej położonej warstwie naskórka dochodzi do wzmożonego podziału komórek, co z kolei doprowadza do zwiększenia rozmiarów żywych warstw komórek. W ten sposób uzyskujemy jędrniejszą, nawilżoną i odżywioną skórę, która jest zdrowa i pełna blasku. Ponadto Twoja twarz zostanie odmłodzona i zliftingowana, jej owal wymodelowany, rozszerzone pory zniwelowane, a zmarszczki, blizny i rozstępy spłycone.

Tym wszystkim najpełniej będziesz mogła się cieszyć przy wykonaniu terapii liczącej od 3 do 10 zabiegów, wykonywanych w odstępach od tygodnia do dwóch tygodni.

W trosce o skórę nie wolno Ci się opalać, chodzić do sauny i na basen przez co najmniej dobę od zabiegu. Ponadto nie polecamy robienia makijażu przez pół doby od zabiegu.

Wprowadzenie terapii mikroigłowej do naszej puli zabiegów jest wynikiem ciągłej troski Shintai o to, aby móc oferować Państwu najnowocześniejsze, a przy tym jedynie najskuteczniejsze metody. Natomiast ta technika staje się świetną alternatywą dla np. mezoterapii igłowej.

 

 DERMAPEN

Twarz
299 zł
Twarz, szyja, dekolt
399 zł

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico