Zab
i
egi

Mezoterapia mikroigłowa


Mezoterapia mikroigłowa - dermapen

W naszym salonie kosmetycznym w Radomiu zscalamy umiejętności kosmetologiczne z medycznymi. Dzieje się to dzięki zastosowaniu mezoterapii mikroigłowej. 

Zabieg prowadzi do tego, aby najpierw w sposób bezpieczny i kontrolowany uszkodzić powierzchniowe warstwy naskórka, a w efekcie przyczynia się do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, co uczyni Twoją skórę lepiej nawilżoną, odżywioną i ujędrnioną. Mówiąc krótko nabierze zdrowego wyglądu. Żywe warstwy komórek ulegną wzrostowi, dzięki wywołaniu intesnywnego podziału unipotencjalnych komórek prekursorowych, ulokowanych w najgłębszej warstwie naskórka. Metoda ta składa się z dwóch elementów: wykonania nakłuć drobnymi igiełkami o długości 0,75mm, umieszczonych na specjlanej obrotowej rolce (tzw. skin roller) oraz z wprowadzenia koktajlu ze składnikami aktywnymi. Dzięki nakłuciom zwiększa się przepuszczalność skóry w tej mierze. Dlatego też tak mała głębokość nakłuć jest w zupełności wystarczająca. 

Dzięki wykorzystaniu tej metody pomożemy Ci odmłodzić Twoją twarz, dokonać jej liftingu oraz wymodelować jej owal. Ujędrniona i rozjaśniona twarz pozbawiona będzie rozszeroznych porów, a także zmniejszenie głębokości zmarszczek, bruzd, blizn i roztępów. 

Mezoterapia jest w naszym salonie kosmetycznym realizowana w warunkach sterylnych przy użyciu specjalistycznego urządzenia tzw. dermapen. Przed rozpoczęciem korzystania z zabiegów, dbając o bezpieczeństwo i higienę przeprowadzanego zabiegu, każda pacjentka ma obowiązek nabyć własny skin roller w naszym salonie.

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów należy wykonywać ją w seriach od 3 do 10 zabiegów z przerwami liczącymi 7-14 dni.

W celu troski o skórę nie wolno opalać się (24h po zabiegu), korzystać z sauny (24h po zabiegu), pływać w basenie (24h po zabiegu), a także odraża się stosowania makijażu (12h po zabiegu)

Terapia mikroigłowa może stać się świetnym zamiennikiem dla m.in. mezoterapii igłowej.
Aktualne ceny i zapisy online:

https://www.moment.pl/shintai-spa-radom

 

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico