Zab
i
egi

Mezoterapia mikroigłowa


Mezoterapia mikroigłowa - dermapen

W naszym salonie kosmetycznym w Radomiu zscalamy umiejętności kosmetologiczne z medycznymi. Dzieje się to dzięki zastosowaniu mezoterapii mikroigłowej. 

Zabieg prowadzi do tego, aby najpierw w sposób bezpieczny i kontrolowany uszkodzić powierzchniowe warstwy naskórka, a w efekcie przyczynia się do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, co uczyni Twoją skórę lepiej nawilżoną, odżywioną i ujędrnioną. Mówiąc krótko nabierze zdrowego wyglądu. Żywe warstwy komórek ulegną wzrostowi, dzięki wywołaniu intesnywnego podziału unipotencjalnych komórek prekursorowych, ulokowanych w najgłębszej warstwie naskórka. Metoda ta składa się z dwóch elementów: wykonania nakłuć drobnymi igiełkami o długości 0,75mm, umieszczonych na specjlanej obrotowej rolce (tzw. skin roller) oraz z wprowadzenia koktajlu ze składnikami aktywnymi. Dzięki nakłuciom zwiększa się przepuszczalność skóry w tej mierze. Dlatego też tak mała głębokość nakłuć jest w zupełności wystarczająca. 

Dzięki wykorzystaniu tej metody pomożemy Ci odmłodzić Twoją twarz, dokonać jej liftingu oraz wymodelować jej owal. Ujędrniona i rozjaśniona twarz pozbawiona będzie rozszeroznych porów, a także zmniejszenie głębokości zmarszczek, bruzd, blizn i roztępów. 

Mezoterapia jest w naszym salonie kosmetycznym realizowana w warunkach sterylnych przy użyciu specjalistycznego urządzenia tzw. dermapen. Przed rozpoczęciem korzystania z zabiegów, dbając o bezpieczeństwo i higienę przeprowadzanego zabiegu, każda pacjentka ma obowiązek nabyć własny skin roller w naszym salonie.

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów należy wykonywać ją w seriach od 3 do 10 zabiegów z przerwami liczącymi 7-14 dni.

W celu troski o skórę nie wolno opalać się (24h po zabiegu), korzystać z sauny (24h po zabiegu), pływać w basenie (24h po zabiegu), a także odraża się stosowania makijażu (12h po zabiegu)

Terapia mikroigłowa może stać się świetnym zamiennikiem dla m.in. mezoterapii igłowej.


 DERMAPEN

Twarz
299 zł
Twarz, szyja, dekolt
399 zł

 

ROLLER

Twarz (pierwszy zabieg)
299 zł
Twarz (kolejne zabiegi)
199 zł
Ciało (uda, brzuch, pośladki)
399 zł
 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico