Zab
i
egi

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa - dermapen

W naszym salonie kosmetycznym spotykają się technologia medyczna oraz kosmetyczna i łączą się w jedno w zabiegu mezoterapii mikroigłowej. 

Skoncentrowany koktajl i kontrolowane nakłucia to dwa elementarne części tego zabiegu. W Shintai Day SPA w Radomiu jest on wykonywany przy użyciu specjalistycznego urządzenia, znanego pod nazwą dermapen. Nasi kosmetolodzy dbają, aby zabieg odbywał się w całkowicie sterylnych warunkach.  

W ramach mezoterapii mikroigłowej w sposób kontrolowany uszkadzane są powierzchniowe warstwy naskórka. Dzięki temu Twoja skóra jest pobudzona do produkcji elastyny i kolagenu, a składniki aktywne są przez nią lepiej przepuszczane. Następuje intensywny podział komórek warstwy podstawnej naskórka, co sprawia wzrost żywych warst komórek. W efekcie skóra jest bardziej nawilżona i odżywiona, nabiera blasku i jędrności, a także wygląda zdrowiej. 

Jeśli chce się osiągnąć najlepsze rezultaty, to najlepiej wykonywać tę kurację co 7-14 dni w seriach od 3 do 10 zabiegów. 

W ramach troski o skórę nie można się opalać, a także korzystać z sauny i basenu, przez minimum dobę po zabiegu. Ponadto nie powinno się wykonywać makijażu przez ok. 12 godzin po zabiegu. 

Mezoterapia mikroigłowa jest innowacyjną metodą, która pozwoli Ci na: odmłodzenie i lifting Twojej twarzy, remodeling twarzy- poprawę owalu, jak również na zniwelowanie rozszerzonych porów, spłycenie zmarszczek, bruzd, blizn i rozstępów. Pomoże także przy rozjaśnieniu skóry twarzy lub ogólnym ujędrnieniu skóry.

 

W Shintai dbamy o to, aby zawsze na bieżąco śledzić nowości pojawiające się na rynku kosmetycznym.  Dla zadowolenia naszych klientek zależy nam, aby regularnie wprowadzać do naszej ofery innowacyjne zabiegi pozwalające na pielęgnację twarzy i ciała.

Terapia mikroigłowa jest świetną alternatywną wobec innych zabiegów medycyny estetycznej, jak np. mezoterpia igłowa.

 

 DERMAPEN

Twarz
299 zł
Twarz, szyja, dekolt
399 zł

 

ROLLER

Twarz (pierwszy zabieg)
299 zł
Twarz (kolejne zabiegi)
199 zł
Ciało (uda, brzuch, pośladki)
399 zł
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico