Zab
i
egi

Masaż bańką chińską

Skuteczny masaż obejmujący swoim działaniem wiele aspektów pięknego wyglądu. Pozwoli Ci ujędrnić skórę, zredukować cellulit, a także nadać Twojej sylwetce pożądane kształty.  

Orient poznał Masaż Bańską Chińską setki wieków temu i do dziś korzysta z niego, uważając za rytuał, który pomaga poprawić zdrowie i oczyścić organizm. Jednakże świat zna także inne zastosowania tego zabiegu. Znamy je również w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu. 

Korzystając z tych masaży przyczynisz się do wygładzenia i ujędrnienia Twojego ciała. Stanie się ono smuklejsze, a o problemie cellulitu będziesz mogła spokojnie zapomnieć. To zaś wszystko dzięki rozbijaniu tkanek tłuszczowych i przyśpieszeniu procesu lipolizy. 

Dzięki dodatkowemu zastosowaniu substancji o działaniu ujędrniającym i antycellulitowowym, możesz być pewna widocznych rezultatów. Mikrokrążenie, wzmożone na skutek masażu, sprawi, że preparaty te będą się dużo łatwiej wchłaniać.

Pierwsze efekty widoczne są już ok. 5 zabiegu masażu Bańką chińską. Ciało staje się:
Już po piątym zabiegu zobaczysz wyraźnie, że Twoje ciało jest gładsze, ujędrnione, pozbawione cellulitu i smuklejsze. Poczujesz, jak Twój organizm oczyszcza się z toksyn, a sylwetka staje się wymodelowana. Natomiast w celu osiągnięcia najbardziej optymalnych rezultatów zalecamy wykonać 10 zabiegów, z dwudniową przerwą po każdym z nich. 

CENY ZABIEGÓW:

Masaż całego ciała 50 min
55 zł
Masaż całego ciała 50 min x 10 zabiegów
490 zł

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico