Zab
i
egi

Masaż bańką chińską


W celu skutecznej eliminacji cellulitu polecamy Państwu masaż bańką chińską. Dodatkowo pomoże on ujędrnić skórę i wymodelować sylwetkę. Od tysiącleci znany był i stosowany w krajach azjatyckich w formie rytuału o uzdrawiającym i oczyszczającym charakterze. To jednak nie koniec zastosowań dla tej metody. U nas pozbędziesz się przy jego pomocy cellulitu, a także ujędrnisz i wygładzisz swoje ciało.

Innowacyjność tej techniki polega na wspomożeniu rozkładu hydrolitycznego triacyloglicerolu oraz rozbijaniu komórek tkanki tłuszczowej. Ponadto w ramach metody redukcji cellulitu z wykorzystaniem Masażu Bańką Chińską stosujemy substancje o charakterze ujędrniającym i antycellulitowym. Poprawia to jego skuteczność. Masaż Bańką chińską przeprowadza się bardzo dokładnie, a dzięki jego intensywności pobudzane jest mikrokrążenie w organizmie. Usprawnia to wchłanianie składników aktywnych, w które wyposażone są nasze preparaty.

Początkowe rezultaty możesz zaobserwować już po piątym masażu. Twoje ciało będzie ujędrnione i bez cellulitu, organizm zostanie pozbawiony toksyn, a sylwetka smuklejsza i wymodelowana. Zaś najbardziej optymalna liczba, to 10 zabiegów z 2 dniowymi przerwami. Polecamy uzupełnienie masażu ultradźwiękami.

 

CENY ZABIEGÓW:

Masaż całego ciała 50 min
55 zł
Masaż całego ciała 50 min x 10 zabiegów
490 zł

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico