Zab
i
egi

Masaż bańką chińską


Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się nieznośnego cellulitu ze swojego ciała, to masaż bańską chińską jest właśnie dla Ciebie! Nie tylko wyeliminuje on skórkę pomarańczową, ale także okaże się świetną pomocą przy nadawaniu Twojej sylwetce odpowiedniego kształtu i stanie się źródłem pięknej i jędrnej skóry.

W krajach Dalekiego Wschodu uchodził za niezwykły obrzęd dający zdrowie i oczyszczenie. To tylko kropla w morzu pozytywnych efektów, jakie ten zabieg przynosi. W naszym salonie kosmetycznym w Radomiu, masaż bańką chińską ma charakter nie tylko oczyszczający, ale również upiększający. Chcemy w ten sposób łączyć przyjemne z pożytecznym.

Stymulacja procesu lipolizy i rozbijanie komórek tłuszczowych to główny sekret skuteczności tego zabiegu.

Preparty ujędrniające i antycellulitowe, stosowane przez nas przy Masażu Bańką Chińską wspomogą dodatkowo zdolność redukcji cellulitu tego zabiegu. Substancje czynne w nich zawarte wchłaniają się podczas masażu dużo sprawniej dzięki zwiększonemu mikrokrążeniu. Wywołuje się je poprzez dużą dokładność wykonania i intensyfikację ruchów masażysty.

Na pierwsze widoczne skutki nie będziesz musiała długo czekać. Jędrność skóry i wyraźnie zredukowany cellulit zauważysz nawet już po 5. zabiegu. Poczujesz jak Twoje ciało uwalniane jest z toksyn, a sylwetka staje się bardziej smukła i lepiej wymodelowana. Sugerowaną przez nas ilością dla uzyskania najlepszego efektu jest 10 zabiegów, między którymi powinno stosować się ok. 2 dniowe pauzy. Polecamy wzbogacenie masażu poprzez ultradźwięki.

 

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico