Zab
i
egi

Kwasy


CHEMICZNE ZŁUSZCZANIE NASKÓRKA

(KWASY OWOCOWE)

Dzięki badaniom współczesnej medycyny i kosmetologii wiemy że można uzyskać poprawę stanu suchej i pomarszczonej skóry przy użyciu substancji zawierających kwasy owocowe. 

Dzięki czynnikom o działaniu złuszczającym, kwasy mogą przyczynić się do zminimalizowania objętości warstwy rogowej naskórka, przeciwdziałając przy tym kumulacji się mas rogowych, które wywołują pojawianie się zaskórników. Przy użyciu naszych preparatów Twoja skóra będzie lepiej przystosowana do włchłaniania sybstancji czynnych dostępnych w kosmetykach. Dzięki głębokiemu dotarciu kwasów pobudzają one do produkcji kolagen i elastyny. 

Zdrowy wygląd skóry zostanie poprawiony. W ramach tego należy spodziewać się: spłycenia różnej wielkości zmarszczek, poprawy cyrkulacji krwi, zwężanie skórnych porów, zmniejszenie przejawów trądziku,
eliminacja przebarwień, wzrost nawilżenia skóry.


Nowość!!
Zabiegi z wykorzystaniem kwasów owocowych na jesień!

Przychodząca po lecie jesień zmusza nas, aby zatroszczyć się o stan swojej cery. Poprzez palące w lecie słońce twarze niektórych z nas mogły wzbogacić sie o przebarwienia lub trądzik, a także nadmiernie się przesuszyć. W tej perspektywie warto rozważyć skorzystane z oferty zabiegów oczyszczających twarz i wyrównujących jej pigmentację. 

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję, która pomoże Ci rozwiązać problemy ze skórą twarzy! 

Z dumą prezentujemy zabiegi na twarz z użyciem Kwasu Migdałowego i Mlekowego 33%

Dzięki nim możesz uzyskać: 

- odmłodzoną i znormalizowaną skórę
- zwężone pory
- wybielone przebarwienia

Kwasy owocowe zapewnią Ci piękną cerę na każdym kroku. 

 

CENA

AHA
120 zł
TCA
159 zł
S-PEEL
120 zł
Kwas migdałowy
120 zł
 
 
Przy serii zabiegów 10% rabatu
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico