Zab
i
egi

Kwasy


Kwasy owocowe - złuszczanie naskórka o charakterze chemicznym 

Kosmetolodzy i lekarze są dzisiaj zgodni, że substancje zawierające kwasy owocowe, umożliwiają poprawę kondycji suchej skóry, a także posiadającej objawy starzenia. 

Złuszczanie i ograniczanie wielkości zrogowaciałej części naskórka to jedne z ich najważniejszych kompetencji. Dzięki temu unikniesz tworzenia się zaskórników, a substancje czynne z kosmetyków będą łatwiej docierać w głąb skóry. Tam kwasy pobudzą działanie fibroblastów, w efekcie czego dojdzie do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. 

Zredukowanie zmarszczek, eliminacja trądziku, usunięcie rozszerzenia porów, aktywizację mikrokrążenia skórnego, nawilżenie skóry oraz wyrównanie pigmentacji. Takich efektów możesz spodziewać się po zastosowaniu naszych zabiegów, wykorzystujących kwasy owocowe. 

Nowość!

Jesienne kuracje przy użyciu chemicznego złuszczania naskórka

Spadające z drzew liście i coraz zimniejsze wiatry przypominają nam, że lato już się skończyło. To świetny moment, aby zadbać o swoją cerę, która o tej porze roku może być naznaczona różnymi niedoskonałościami. Należeć mogą do nich choćby spowodowane słońcem przebarwienia, wysuszenie skóry, czy trądzik. To wystarczający argument, aby zdecydować się na oczyszczający zabieg. 

Chcąc zaoferować Ci rozwiązanie tych i innych problemów przygotowaliśmy oczyszczanie twarzy Kwasem Migdałowym i Mlekowym 33%

Kwasy owocowe zawarte w naszych preparatach pomogą Ci cały czas czerpać przyjemność z posiadania pięknej cery. 

 

Aktualne ceny i zapisy online:

https://www.moment.pl/shintai-spa-radom


 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico