Zab
i
egi

Kwasy


Chemiczne złuszczanie naskórka z użyciem kwasów owocowych. 


Obecne badania kosmetologiczne i medyczne udowodniły, że produkty zawierające kwasy owocowe mają korzystny wpływ na skórę suchą i skłonną do zmarszczek, a także mogą uleczyć liczne choroby skóry.  

Korzystając z tych preparatów unikniesz zaskórników, dzięki zahamowaniu gromadzenia się mas rogowych oraz zwiększysz przepuszczalność przez skórę składników czynnych obecnych w produktach kosmetologicznych, a także sprawisz, że zbyt duża warstwa rogowa naskórka stanie się cieńsza. Pondto cechują się one właściwościami złuszczającymi oraz pobudzają produkcję elastyny i kolagenu.  Skóra zostanie nawilżona, a jej stan polepszony. Małe i duże zmarszczki zostaną usunięte. Efekty trądziku zostaną zminimalizowane, pory skórne skórczone, zaś przebarwienia wyeliminowane. Poprawi się mikrokrążenie skórne.


Nowość!!


Zabiegi przy użyciu kwasów owocowych specjalnie na jesień.

Idealnym czasem na inicjację terapii oczyszczających i normalizujących pigmentację skóry twarzy jest jesień. Po pięknym lecie na licznych twarzach pojawiły się różne mankamenty, jak trądzik, przebarwienia spowodowane słońce, czy zbytnie przesuszenie.  

Pomożemy Ci pozbyć się tych problemów w naszym salonie kosmetycznym!

Z nieskrywaną radością prezentujemy Ci świetne zabiegi poprawiające wygląd Twojej twarzy przy użyciu Kwasu Migdałowego i Mlekowego 33%.

Dzięki niemu wybielisz przebarwienia na skórze i odmłodzisz ją, ściągniesz pory, obkurczysz ujścia gruczołów łojowych/obkurczysz pory i zapobiegniesz błyszczeniu się cery w ciągu dnia. Ponadto preparat ten ma działanie przeciwzapalne. 

 

CENA

AHA
120 zł
TCA
159 zł
S-PEEL
120 zł
Kwas migdałowy
120 zł
 
Przy serii zabiegów 10% rabatu
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico