Zab
i
egi

Karboksyterapia


Niemająca sobie równych metoda na rynku medycyny estetycznej. 

Co to za zabieg? 

„Bąbelkowy zabieg” czyli karboksyterpia to zabieg wykorzystający niezwykłe właściwości dwutlenku węgla, który wprowadza się pod skórę. Ma on tę właściwość, że wywołuje różne rezultaty w zależności od tego w jakim miejscu zabieg zostanie wykonany.

W celu redukcji cellulitu wprowadza się gaz we wskazazane miejsce ciała, co wywołuje wzmożoną aktywność tlenu w tym miejscu. Dochodzi do poprawy drenażu limfatycznego, mechanicznej redukcji złogów tłuszczowych oraz stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. 

Ponadto zastosowany na twarzy może pomóc w uzyskaniu młodszej i świeżej cery, a ponadto zredukowani cieni i worków pod oczami. CO2 wprowadzony w skórę na głowie może pomóc przy zmianach łuszczycowych i być wsparciem przy zapobieganiu łysieniu. 

Gdy gaz wykona swoje zadanie zostanie usunięty z organizmu poprzez płuca. Daje to całkowicie bezpieczeństwo i gwarancję, że nie wywoła skutków ubocznych. Warto wiedzieć, że jego ilość wprowadzana pod skórę nie jest wyższa od objętości dwutlenka wytwarzanego przez nas organizm podczas ćwiczeń fizycznych. 

Tylko teraz 99zł za strefę

 CENY ZABIEGÓW:
 
Oczy
149 zł
Twarz
200 zł
Szyja
150 zł
Dekolt
200 zł
Twarz + szyja + dekolt
400 zł
Owal twarzy
180 zł
Skóra głowy
200 zł
Dłonie
150 zł
Boczki / ramiona
250 zł
Brzuch
300 zł
Uda
350 zł
Pośladki 300 zł
Rozstępy od 150 zł
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico