Zab
i
egi

Karboksyterapia


Epokowe odkrycie w dziedzinie medycyny estetycznej, porównywalne z wynalezieniem toksyny botulinowej!  

Dlaczego?

Karboksyterapia polega na wykorzystaniu zupełnie nowego środka w celu modelowania ciała. Jest to dobrze znany nam gaz: dwutlenek węgla. Z tego powodu bywa też określana „bąbelkowym zabiegiem”. Nowy czynnik charakteryzuje się tym, że działa na różny sposób w zależności od tego w jakie miejsce zostanie zaaplikowany. W ten sposób możemy stosować go poprawiając różne niedoskonałości. 

Modelując i ujędrniając ciało wstrzykujemy pod skórę CO2 w wymagającym korekty miejscu. W następstwie tego dochodzi tam do wzmożenia obiegu tlenu, a nadmierne warstwy tłuszczowe są rozbijane. Wywołany iniekcją wzrost produkcji kolagenu i elastyny doprowadzania do poprawy jędrności skóry w tym miejscu. Jak widać, dzięki powyższym działaniom, zabieg pomoże także przy redukcji blizn i rozstępów, a także zminimalizuje skórkę pomarańczową. Stosując karboksyterapię na twarzyodmłodzisz swoją cerę i nadasz jej świeży wygląd, a także zapomnisz o workach pod oczami. Mężczyźni stosujący dwutlenek węgla na skórze głowy nie będą musieli martwić się łysieniem. Zaskakujące jak wiele możliwości kryje się w jednym pierwiastku!

Ilość wprowadzanego CO2 można porównać z tą, produkowaną przez ciało podczas wysiłku. Po okresie trwania kuracji gaz jest naturalnie wyprowadzany z organizmu poprzez płuca. Odbywa się to w procesie oddychania. Gwarantuje to bezpieczeństwo i pewność braku zagrożenia skutkami ubocznymi. 

Tylko teraz 99zł za strefę

 

 CENY ZABIEGÓW:
 
Oczy
149 zł
Twarz
200 zł
Szyja
150 zł
Dekolt
200 zł
Twarz + szyja + dekolt
400 zł
Owal twarzy
180 zł
Skóra głowy
200 zł
Dłonie
150 zł
Boczki / ramiona
250 zł
Brzuch
300 zł
Uda
350 zł
Pośladki 300 zł
Rozstępy od 150 zł
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico