Zab
i
egi

Karboksyterapia


Bezkonkurencyjna metoda ujędrniania skóry twarzy!

Jakie są jej walory?


Podstawowym autem karboksyterapii jest korzystanie z gazu jako narzędzia poprawy wyglądu skóry. To właśnie czyni ją „bąbelkowym zabiegiem”. Gazem tym jest CO2, który jest aplikowany podskórnie i przynosi różne efekty w różnych miejscach wstrzyknięcia.

Podawanie dwutlenku węgla pod skórę twarzy powoduje jej odmłodzenie. Cera zostanie wyglądała na świeższą, a worki i cienie podoczami znikną. 

Dzieje się tak dzięki aktywizacji syntezy kolaganu i elastyny. Dodaje to skórze jędrności i poprawia jej wygląd. Ponadto CO2 poprawia drenaż limfatyczny i rozbija warstwy komórek tłuszczowych. W miejscu aplikacji dojdzie pod skórą również do wzmożonej aktywności tlenu. Dodatkowo, zaaplikowany w inne miejsca dwutlenek węgla, usunie zbędne centymetry i skórkę pomarańczową, zmniejszy blizny, pomoże przy zmianach łuszczycowych i wspomoże zmagania z łysieniem.

Gaz spod skóry przedostaje się do płuc, natomiast dalej jest usuwany do otoczenia dzięki zachodzącej tam wymianie gazowej. Czyni to kurację bezpieczną i pozbawioną skutków ubocznych. 

Tylko teraz 99zł za strefę

 

 CENY ZABIEGÓW:
 
Oczy
149 zł
Twarz
200 zł
Szyja
150 zł
Dekolt
200 zł
Twarz + szyja + dekolt
400 zł
Owal twarzy
180 zł
Skóra głowy
200 zł
Dłonie
150 zł
Boczki / ramiona
250 zł
Brzuch
300 zł
Uda
350 zł
Pośladki 300 zł
Rozstępy od 150 zł
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico