Zab
i
egi

Endermomasaż

Najlepsza metoda trwałej eliminacji cellulitu!

Dermomasaż zwany także Cellulogią jest najskuteczniejszą techniką z dziedziny redukcji cellulitu. Opiera się na syntezie masażu wykonywanego mechanicznie przy użyciu podciśnienia z równoczesnym odciągnięciem zassanej warstwy skóry i rolowaniem jej ruchomymi rolkami. W ramach kuracji cała powierzchnia ciała (z wyłączeniem piersi) jest masowana z wykorzystanie specjalnej głowicy posiadającej 6 ruchomych rolek i podłączonej do rury z ssaniem. Podstawowym efektem tego masażu jest wywołanie rozpadu tzw.”zrazików” tłuszczowych, a także poprawa funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w organizmie.

Dermomasaż jest w pełni nieinwazyjny i bezpieczny. Wykorzystuje od działanie naturalnie zachodzących w organizmie procesów i pobudza produkcję endrofin, które pomnożą w Tobie uczucie szczęścia i relaksu.

Wśród efektów zabiegu należy spodziewać się:


- poprawy przyswajania kosmetyków,
- redukcji obrzęków,
- eliminacji cellulitu,
- nadania skurze jędrności,
- wygładzenia rozstępów i blizn,
- poprawy wyglądu pośladków,
- wysmuklenia sylwetki,
- redukcji uczucia ciężkich nóg,
- pozbycia się zbędnych centymetrów,
- usunięcia dodatkowego podbródka.


Kuracja przewiduje od 5 do 20 zabiegów (średnio co pół tygodnia). Taka ilość wystarczy, dla uzyskania efektów zbliżonych do liposukcji chirurgicznej. Po zakończeniu serii zabiegów zaleca się ponowne wykonanie dermomasażu raz na miesiąc, aby uzyskać utrwalenie efektu. 


Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico