Zab
i
egi

Elektrostymulacja


Twoje mięśnie zostają w ramach zabiegu poddane działaniu impulsów elektrycznych. W ten sposób możemy uzyskać efekty równe tym, jakie można osiągnąć podczas gimnastycznego treningu. 30 min elektrostymulacji odpowiada mniej więcej 90 min ćwiczeń. Zabieg ma wzmacniający wpływ na mięśnie i usprawnia eliminację zbędnych centymetrów i pomaga pozbyć się skórki pomarańczowej.

Do partii ciała, na których szczególnie warto wykonywać ten zabieg, należy zaliczyć:

Pośladki – spłaszczone i opadnięte pośladki ("bridges") mogą zostać wymodelowane. Zaledwie dzięki kilku elektrostymulacjom będzie możliwe optyczne pomniejszenie i wysmuklenie figury, poprzez widoczne ujędrnienie i podniesienie pupy.

Ramiona, brzuch, biodra, uda – otyłość, nadmierna tkanka tłuszczowa i wiotka skóra to główne dolegliwości, które elektrostymulacja jest w stanie w tych miejscach wyeliminować poprawiając przy tym pracę mięśni brzucha. Wyraźnie zredukowanym obwodem ciała klienci naszego salonu kosmetycznego w Radomiu mogą cieszyć się już nawet po pierwszych zabiegach. Cykl zabiegów sprawi zaś, że mięśnie będą lepiej napięte, skóra ujędrniona oraz oczyszczona z grudek tłuszczowych.

Dzięki elektrostymulacji uzyskasz: o 5-11 cm mniejszy obwód bioder, brzucha i ud, poprawione krążenie krwi i limfy, brak cellulitu, eliminację toksyn z organizmu, sprężystą i ujędrnioną skórę, lepszą produkcję kolagenu, mocniejsze mięśnie i zwiększony metabolizm. Ponadto elektrostymulacja korzystna jest podczas leczenia artretyzmu, reumatyzmu i chorób mięśni.

 

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico