Zab
i
egi

Depilacja laserowa

Laserowa usuwanie owłosienia laserem diodowym Light Sheer

Atrakcyjne ceny: 119zł za strefe

Przynoszącym najlepsze rezultaty epilacyjne i najnowocześniejszym na świecie urządzeniem służącym do wykonywania depilacji laserowej jest laser diodowy Light Sheer. Jest to trwała technika o wysokim poziomie bezpieczeństwa i przynosząca możliwie najniższy poziom bólu. Cechuje ją bezinwazyjność, a także to, że nie powoduje uszkodzeń na skórze. Light Sheer to pierwsze takie urządzenie, które gwarantuje wysoką skuteczność i precyzję w uzyskaniu efektu zgodnego z oczekiwaniami.

Laserowa głowica w tym systemie wytwarza światło lasera diodowego o falach dł. 800 nm. Dzięki temu zabiegi są krótkie i bezpieczne, a Ty oszczędzasz sobie bólu, a także nieprzyjmności zwiozanych z czasochłonymi pielęgnacjami przy innych metodach depilacyjnych.

Depilacja laserowa - Dlaczego laser diodowy Light Sheer?

Wśród systemów przeznaczonych do depilacji laserowej można wyróżnić wiele różnych, które różnią się od siebie skutecznością. Nam zależy, aby oferowane Państwu zabiegi były w pełni profesjonalne i reprezentowały sobą najwyższy poziom.

Wykorzystywany przez nas laser gwarantuje Państwu:
- najwyższą możliwą skuteczność
- krótki czas trwania zabiegu
- komfort i bezpieczeństwo
- stosunkowo małą ilość zabiegów niezbędnych do osiągnięcia zadowalającego efektu.

Dla zminimalizowania bólu towarzyszącego depilacji laser został wzbogacony o dodatkową szafirową końcówkę ChillTip™. Do jej zadań należy chłodzenie i ochrona skóry w trakcie zabiegu. Jest ona utrzymywana w temperaturze 4°C. Spośród różnych metod chłodzenia ta należy do najwydajniejszych.

Mechanizm działania światła lasera na mieszek włosowy i włos:

Światło lasera, które kierujemy w stronę skóry dociera zaledwie 2 mm w głąb. W ten sposób w pierwszej kolejności zachodzi uszkodzenie mieszka, a następnie jego sukcesywną eliminację i utratę włosa. Emitowana przez laser wiązka wchłaniana jest poprzez melaninę, zawartą w mieszku włosowym i skórze. W związku z tym najlepiej, gdy osoba chcąca się poddać depilacji laserowej posiada wysoki kontrast pomiędzy barwą skóry, a mieszka włosowego, a więc najlepsze efekty uzyska osoba z jasną karnacją i ciemnymi włoskami.

W jakich przypadkach korzysta się z depilacji laserowej?

Większa część naszych klientów korzysta z tego zabiegu w celach kosmetyczno-estetycznych, aby wyeliminować niepotrzebne włoski z całego ciała. Jest to jednak także idealne remedium na problemy pozostałe po próbach depilacji innymi technikami, a także na problemy ze skórą naczynkową.

Depilacja laserowa odpowiednia jest dla każdego bez względu na płeć.

Depilację laserową w sposób szczególny polecamy:
- przy zaburzeniach endokrynologicznych (hormonalnych) lub
- osobom cierpiącym na choroby takie jak hirsutyzm, hipertrychoza.

Depilacja laserowa laserem diodowym Light Sheer - efekty

Żadna z innych metod epilacji nie zapewni Ci trwałych rezultatów i nierzadko stwarzają ryzyko pojawienia się powikłań tego typu jak np. popękane naczynka, podrażnienia czy nawet blizny.

Optymalne rezultaty można uzyskać przy powtarzaniu depilacji laserowej ok 4 razy i przy zastosowaniu stosownych odstępów pomiędzy kolejnymi kuracjami (4-6 tygodni). Jest to istotne, aby wszystkie włosy zostały objęte zabiegiem depilacji.

Nie każdy ma świadomość, że włosy rosną nierównomiernie. Jedynymi włoskami, na które wpływ ma świato lasera, są te, które znajdują się w fazie zwanej anagen (wzrostu). Inne pozostają na etapie uśpienia zwanym katagenem.

Po przeprowadzeniu cyklu zabiegów eliminacji ulegnie do 90% włosów. 10% będą stanowić jasne i delikatne włosy. Przy bardziej skomplikowanych przypadkach może zaistnieć potrzeba wykonania „przypominających” zabiegów.

Nie można depilować włosów o kolorze rudym i siwym, ze względu na nieobecność w nich melaniny.

Pierwsza wizyta w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu ws. depilacji laserowej rozpoczyna się od bezpłatnej konsultacji. W jej trakcie przeprowadzany jest wywiad, ocenia się typ i stan skóry, a także określa rodzaj włosa. Na podstawie tych danych dobiera się później właściwości lasera. Również bezpłatne jest wykonanie próby laserowej osobom zakwalifikowanym do zabiegu.

Depilacji laserowej nie można wykonać w przypadku:
- Picia ziół
- Ciąży.
- Przyjmowania leków światłouczulających, retinoidów
- Opalenizny
- Korzystania z kremu zawierającego retinol
- Posiadania skłonności do przebarwień.
- Korzystania z depilacji woskiem i pęsetą na mniej niż miesiąc przed zabiegiem
- Stosowaniu peelingu na mniej niż tydzień przed zabiegiem
- Picia herbatek odchudzających zawierających składniki światłouczulające
- Cierpienia na bielactwo lub łuszczyca.

Przed zabiegiem należy:
- ogolić i dokładnie umyć skórę (niczym nie smarować).
- nie stosować kremów depilujących 1 tydzień
- zaniechać wyrywania włosów na min. 4 tygodnie

Po zabiegu nie należy opalać się. Trzeba osłaniać skórę od działania promieni słonecznych przez min. 14 dni.

Po zabiegu nie wolno:
1. Przyjmować leków o działaniu uczulającym na słońce
2. Stosować kosmetyków oraz leków o działaniu złuszczającym
3. Korzystać z mydła, toników na bazie alkoholu, spirytusu i dezodorantów
4. Podrażniać skórę w okolicach miejsca wykonania zabiegu
5. Wyrywać włosów

Reakcja na zabieg jest zależna od indywidualnych uwarunkowań. Należy liczyć się możliwością wystąpienia zaczerwienienia lub delikatnego podrażnienia okołomieszkowego. Sporadycznie może dojść do przebarwienia lub odbarwienia, które zniknie po upływie kilku dni (lub tygodni w przypadku wyjątkowej nadwrażliwości).

  

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico