Zab
i
egi

Depilacja laserowa - Radom


Usuwanie owłosienia laserem diodowym Light Sheer w Shintai Day SPA Radom (depilacja laserowa)

Atrakcyjne ceny: 119zł za strefe


Laser diodowy Light Sheer uznany jest za najnowocześniejsze, a przy tym najskuteczniejsze urządzenie służące do depilacji laserowej, jakie istnieje na świecie. Daje on najlepsze efekty epilacyjne. Jest to metoda trwała, bezpieczna i praktycznie bezbolesna. Cechuje ją bezinwazyjność oraz nie powodowanie uszkodzeń na skórze. Jest to pierwsze takie urządzenie, które jest skuteczne i daje zapewnienie, że efekt będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki niemu bez bólu i z pominięciem nieprzyjemnych kuracji rozwiążesz problem zbędnego owłosienia. Zaopatrzono go w głowice, które emitują światło lasera diodowego o falach mierzących 800 nm długości. Umożliwia to wykonywanie krótkich i pozbawionych niebezpieczeństwa zabiegów, w tym również u osób posiadających ciemną karnację i opaloną skórę.

Depilacja laserowa w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu zapewni Ci:
- najwyższą skuteczność
- bezpieczeństwo
- komfort pacjenta
- krótki czas trwania depilacji
- względnie mała ilość zabiegów, potrzebną do osiągnięcia najlepszego efektu.

Rączka lasera LightSheer™, aby zminimalizować ból podczas zabiegu, została wyposażona w specjalny system chłodzenia, dzięki końcówce ChillTip™. System ten chroni skórę i chłodzi w trakcie depilacji laserowej, a także czyni ten zabieg praktycznie bezbolesnym. Szafirowa końcówka jest ciągle utrzymywana w temperaturze sięgającej około 4°C . Takie chłodzenie jest wydajniejsze w stosunku do rozwiązań używanych w innych przyrządach do depilacji laserowej (np. schładzanie powietrzem, żelami itp.).

Mechanizm działania światła lasera na mieszek włosowy i włos

Laser diodowy Light Sheer w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu działa powierzchownie. Nie oznacza to, że jego praca nie jest dokładna, lecz że nie ma negatywnego wpływu na funkcjonowanie całego organizmu.  W ten sposób zabieg całkowicie bezpieczny. Wiązka promieni, którą kosmetyczka kieruje w skórę, przedostaje się tylko na głębokość do 2 mm. W ten sposób uszkodzany jest mieszek, który następnie stopniowo zanika. W rezultacie doprowadza to do utraty włosa. Promieniowanie emitowane przez laser jest pochłaniane przez melaninę skóry i mieszków włosowych. Z tego powodu najlepiej wykonywać depilację laserową u osób o wysokim kontraście między skórą, a kolorem mieszka włosowego. Zatem idealnymi kandydatami do tego rodzaju depilacji są osoby posiadające jasną skórę i ciemne włoski. Pojedyńczy impuls wiązką światła eliminuje nawet więcej niż kilkanaście włosów znajdujących się pod głowicą urządzenia.  Wskazania do zabiegu depilacji laserowej


Na ogół Light Sheer stosuje się w celach estetycznej oraz kosmetycznej eliminacji niepożądanych włosków na całym ciele. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób borykających się z uciążliwymi włoskami wyrastającymi po depilacji wykonywanej innymi technikami, a także dla osób, które ze względu na popękane naczynka wymagają delikatnej metody depilacji, która nie zwiększy ich problemu.

Depilację laserową wykorzystujemy także w celu usunięcia owłosienia pojawiającego się na ciele w wyniku zaburzeń endokrynologicznych (hormonalnych), a także chorób takich jak hirsutyzm, czy hipertrychoza.

Zabiegi te proponujemy każdemu, bez względu na płeć.


Depilacja laserowa laserem diodowym Light Sheer  - efekty

Typowe techniki depilacji, takie jak elektroliza, golenie, depilacja woskiem, usuwanie mechaniczne, obciążone są wspólną wadą - nie zapewniają trwałych rezultatów. Ponadto wielokrotnie wiążą się one z niebezpieczeństwem pojawienia się powikłań (popękanie naczynek, podrażnienie, a nawet blizny). Sposobem na skuteczną eliminację niepożądanych włosów na stałe jest obecnie jedynie fotoepilacja czyli depilacja laserowa Light Sheer. 

Depilację laserową powinno powtórzyć się ok. 4 razy, aby uzyskać jak najbardziej zadowalający efekt. Należy przy tym pamiętać o zachowaniu odpowiednich przerw między zabiegami. Zaznaczmy, że wiele włosów nie rośnie równocześnie. Niektóre z nich są na etapie wzrostu (anagen) - jedynie one są podatne na światło lasera. Pozostałe włosy znajdują się w fazie "uśpienia". Na ogół po 4 zabiegach zauważalna jest znaczna redukcja owłosienia. Jest to uzależnione od części ciała, typu włosa, predyspozycji genetycznych oraz wieku itp.

W następstwie serii depilacji trwałej eliminacji podlega od 80% do 90% owłosienia (dotyczy włosów ciemnych). Natomiast reszta to włosy delikatniejsze, jaśniejsze i niewidoczne (pełna eliminacja jest w praktyce trudna do osiągnięcia). Przy skomplikowanych przypadkach potrzebne bywają zabiegi o charakterze "przypominającym".

Potrzeba wykonania większej ilości zabiegów depilacji laserowej, w celu osiągnięcia lepszych wyników, może pojawić się również w przypadku wykonywania wcześniej zabiegów depilacji słabym laserem IPL, pęsetą, woskiem, depilatorem mechanicznym itp.Włoski usunięte tymi technikami odrastają nierównomiernie, są osłabione oraz zmniejsza się ich liczba, będąca w fazie intensywnego wzrostu. Ta wskazówka może dotyczyć także włosów jaśnieszych lub klientów posiadających ciemną karnację. Osoby o włosach siwych lub rudych nie mogą zostać poddane depilacji laserowej z powodu braku melaniny we włosach. 

Przed pierwszą depilacją laserową oferujemy bezpłatną konsultację. W jej ramach zostaje przeprowadzony wywiad, ocena stanu i rodzaju skóry oraz typu włosa. Czynniki te warunkują odpowiedni dobór ustawień lasera. Klienci, którzy zostali dopuszczeni do zabiegu, są poddawani próbie laserowej. Obie te usługi są w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu wykonywane są bezpłatnie.

Depilacji laserowej nie powinno wykonywać się w przypadku:

- przyjmowania leków światłouczulających, retinoidów
- picia ziół (dziurawiec, nagietek- należy zaprzestać używania na 2-3 tyg. przed zabiegiem)
- ciąży
- posiadania opalenizny (także solarium - 5 tyg. i samoopalacze- 2 tyg.)
- posiadania skłonności do przebarwień
- picia herbatek odchudzających, w których zawarte są składniki światłouczulające
- stosowania kremu zawierającego retinol (należy zaniechać używania na 3 tyg. przed zabiegiem)
- korzystania depilacji woskiem i pęsetą (należy przestać korzystać na 1 miesiąc przed zabiegiem)
- chorowania na bielactwo lub łuszczycę 
- stosowania peelingu (nie korzystać na 1 tydzień przed zabiegiem).Wskazówki przydatne przed zabiegiem depilacji laserowej:

- Konsultacja oraz wykonanie próby laserowej poprzedza pierwszy zabieg. 
- Przed depilacją skórę należy ogolić, umyć i niczym nie smarować.
- Po opalaniu odczekać aż do ustąpienia opalenizny (min. 4 tyg.).
- Min. 4 tygodnie przed zabiegiem nie można wyrywać włosów.
- 1 tydzień przed zabiegiem nie korzystać z kremów depilujących.

Informacje dotyczące działań po zabiegu depilacji laserowej:

- Depilację powinno się wykonywać co 6-9 tygodni (jest to uzależnione od części ciała, a także cech indywidualnych). Zmina długości zaleconego przez specjalistę odstępu między zabiegami może poskutkować pogorszeniem rezultatów zabiegu.
- Nie wolno się opalać. Należy chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym przez minimum 2 tygodnie.


Po zabiegu:
1. Nie wolno przyjmować medykamentów uczulających na słońce.
2. Nie wolno stosować substancji kosmetycznych i leków o działaniu złuszczającym (min. przez 2 tygodnie po zabiegu).
3. Nie wolno wyrywać włosów przez minimum 6 tygodni (twarz minimum 4 tygodnie).

Przez kilka dni po zabiegu:
1. Nie można używać toników na bazie alkoholu, mydła, dezodorantów, spirytusu itp.
2. Nie można dopuścić do podrażnienia skóry w okolicy miejsca wykonanego zabiegu.
3. Należy stosować krem alantan lub bepanten 2-3 razy dziennie.

Każda skóra posiada indywidualny sposób reakcji depilację laserową. Istnieje ryzyko wystąpienia zaczerwienia lub niewielkiego podrażnienia okołomieszkowego. Sporadycznie może wystąpić miejscowe przebarwienie lub odbarwienie, które ustępują po kilku dniach. W wyjątkowych sytuacjach mogą utrzymać się do kilku tygodni lub miesięcy.

 

CENY ZABIEGÓW:

 

119zł za strefe

W pakietach opłaca się bardziej - rabaty nawet do 40% 

 

 

Umów się już dziś!

https://www.moment.pl/s/shintai-spa-radom

 

Umów się już dziś!

Shintai Day SPA Radom,

ul. Słowackiego 210
tel: 530 988 324


 
 
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico