Zab
i
egi

Depilacja laserowa - Radom


Usuwanie owłosienia laserem diodowym Light Sheer w Shintai Day SPA Radom (depilacja laserowa)

Atrakcyjne ceny: 119zł za strefe


Laser diodowy Light Sheer uznany jest za najnowocześniejsze, a przy tym najskuteczniejsze urządzenie służące do depilacji laserowej, jakie istnieje na świecie. Daje on najlepsze efekty epilacyjne. Jest to metoda trwała, bezpieczna i praktycznie bezbolesna. Cechuje ją bezinwazyjność oraz nie powodowanie uszkodzeń na skórze. Jest to pierwsze takie urządzenie, które jest skuteczne i daje zapewnienie, że efekt będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki niemu bez bólu i z pominięciem nieprzyjemnych kuracji rozwiążesz problem zbędnego owłosienia. Zaopatrzono go w głowice, które emitują światło lasera diodowego o falach mierzących 800 nm długości. Umożliwia to wykonywanie krótkich i pozbawionych niebezpieczeństwa zabiegów, w tym również u osób posiadających ciemną karnację i opaloną skórę.

Depilacja laserowa w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu zapewni Ci:
- najwyższą skuteczność
- bezpieczeństwo
- komfort pacjenta
- krótki czas trwania depilacji
- względnie mała ilość zabiegów, potrzebną do osiągnięcia najlepszego efektu.

Rączka lasera LightSheer™, aby zminimalizować ból podczas zabiegu, została wyposażona w specjalny system chłodzenia, dzięki końcówce ChillTip™. System ten chroni skórę i chłodzi w trakcie depilacji laserowej, a także czyni ten zabieg praktycznie bezbolesnym. Szafirowa końcówka jest ciągle utrzymywana w temperaturze sięgającej około 4°C . Takie chłodzenie jest wydajniejsze w stosunku do rozwiązań używanych w innych przyrządach do depilacji laserowej (np. schładzanie powietrzem, żelami itp.).

Mechanizm działania światła lasera na mieszek włosowy i włos

Laser diodowy Light Sheer w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu działa powierzchownie. Nie oznacza to, że jego praca nie jest dokładna, lecz że nie ma negatywnego wpływu na funkcjonowanie całego organizmu.  W ten sposób zabieg całkowicie bezpieczny. Wiązka promieni, którą kosmetyczka kieruje w skórę, przedostaje się tylko na głębokość do 2 mm. W ten sposób uszkodzany jest mieszek, który następnie stopniowo zanika. W rezultacie doprowadza to do utraty włosa. Promieniowanie emitowane przez laser jest pochłaniane przez melaninę skóry i mieszków włosowych. Z tego powodu najlepiej wykonywać depilację laserową u osób o wysokim kontraście między skórą, a kolorem mieszka włosowego. Zatem idealnymi kandydatami do tego rodzaju depilacji są osoby posiadające jasną skórę i ciemne włoski. Pojedyńczy impuls wiązką światła eliminuje nawet więcej niż kilkanaście włosów znajdujących się pod głowicą urządzenia.  

Wskazania do zabiegu depilacji laserowej


Na ogół Light Sheer stosuje się w celach estetycznej oraz kosmetycznej eliminacji niepożądanych włosków na całym ciele. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób borykających się z uciążliwymi włoskami wyrastającymi po depilacji wykonywanej innymi technikami, a także dla osób, które ze względu na popękane naczynka wymagają delikatnej metody depilacji, która nie zwiększy ich problemu.

Depilację laserową wykorzystujemy także w celu usunięcia owłosienia pojawiającego się na ciele w wyniku zaburzeń endokrynologicznych (hormonalnych), a także chorób takich jak hirsutyzm, czy hipertrychoza.

Zabiegi te proponujemy każdemu, bez względu na płeć.


Depilacja laserowa laserem diodowym Light Sheer  - efekty

Typowe techniki depilacji, takie jak elektroliza, golenie, depilacja woskiem, usuwanie mechaniczne, obciążone są wspólną wadą - nie zapewniają trwałych rezultatów. Ponadto wielokrotnie wiążą się one z niebezpieczeństwem pojawienia się powikłań (popękanie naczynek, podrażnienie, a nawet blizny). Sposobem na skuteczną eliminację niepożądanych włosów na stałe jest obecnie jedynie fotoepilacja czyli depilacja laserowa Light Sheer. 

Depilację laserową powinno powtórzyć się ok. 4 razy, aby uzyskać jak najbardziej zadowalający efekt. Należy przy tym pamiętać o zachowaniu odpowiednich przerw między zabiegami (od 7 do 43 dni). Zaznaczmy, że wiele włosów nie rośnie równocześnie. Niektóre z nich są na etapie wzrostu (anagen) - jedynie one są podatne na światło lasera. Pozostałe włosy znajdują się w fazie "uśpienia". Na ogół po 4 zabiegach zauważalna jest znaczna redukcja owłosienia. Jest to uzależnione od części ciała, typu włosa, predyspozycji genetycznych oraz wieku itp.

W następstwie serii depilacji trwałej eliminacji podlega od 80% do 90% owłosienia (dotyczy włosów ciemnych). Natomiast reszta to włosy delikatniejsze, jaśniejsze i niewidoczne (pełna eliminacja jest w praktyce trudna do osiągnięcia). Przy skomplikowanych przypadkach potrzebne bywają zabiegi o charakterze "przypominającym".

Potrzeba wykonania większej ilości zabiegów depilacji laserowej, w celu osiągnięcia lepszych wyników, może pojawić się również w przypadku wykonywania wcześniej zabiegów depilacji słabym laserem IPL, pęsetą, woskiem, depilatorem mechanicznym itp.Włoski usunięte tymi technikami odrastają nierównomiernie, są osłabione oraz zmniejsza się ich liczba, będąca w fazie intensywnego wzrostu. Ta wskazówka może dotyczyć także włosów jaśnieszych lub klientów posiadających ciemną karnację. Osoby o włosach siwych lub rudych nie mogą zostać poddane depilacji laserowej z powodu braku melaniny we włosach. 

Przed pierwszą depilacją laserową oferujemy bezpłatną konsultację. W jej ramach zostaje przeprowadzony wywiad, ocena stanu i rodzaju skóry oraz typu włosa. Czynniki te warunkują odpowiedni dobór ustawień lasera. Klienci, którzy zostali dopuszczeni do zabiegu, są poddawani próbie laserowej. Obie te usługi są w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu wykonywane są bezpłatnie.

Depilacji laserowej nie powinno wykonywać się w przypadku:

- przyjmowania leków światłouczulających, retinoidów
- picia ziół (dziurawiec, nagietek- należy zaprzestać używania na 2-3 tyg. przed zabiegiem)
- ciąży
- posiadania opalenizny (także solarium - 5 tyg. i samoopalacze- 2 tyg.)
- posiadania skłonności do przebarwień
- picia herbatek odchudzających, w których zawarte są składniki światłouczulające
- stosowania kremu zawierającego retinol (należy zaniechać używania na 3 tyg. przed zabiegiem)
- korzystania depilacji woskiem i pęsetą (należy przestać korzystać na 1 miesiąc przed zabiegiem)
- chorowania na bielactwo lub łuszczycę 
- stosowania peelingu (nie korzystać na 1 tydzień przed zabiegiem).

Wskazówki przydatne przed zabiegiem depilacji laserowej:

- Konsultacja oraz wykonanie próby laserowej poprzedza pierwszy zabieg. 
- Przed depilacją skórę należy ogolić, umyć i niczym nie smarować.
- Po opalaniu odczekać aż do ustąpienia opalenizny (min. 4 tyg.).
- Min. 4 tygodnie przed zabiegiem nie można wyrywać włosów.
- 1 tydzień przed zabiegiem nie korzystać z kremów depilujących.

Informacje dotyczące działań po zabiegu depilacji laserowej:

- Depilację powinno się wykonywać co 6-9 tygodni (jest to uzależnione od części ciała, a także cech indywidualnych). Zmina długości zaleconego przez specjalistę odstępu między zabiegami może poskutkować pogorszeniem rezultatów zabiegu.
- Nie wolno się opalać. Należy chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym przez minimum 2 tygodnie.


Po zabiegu:
1. Nie wolno przyjmować medykamentów uczulających na słońce.
2. Nie wolno stosować substancji kosmetycznych i leków o działaniu złuszczającym (min. przez 2 tygodnie po zabiegu).
3. Nie wolno wyrywać włosów przez minimum 6 tygodni (twarz minimum 4 tygodnie).

Przez kilka dni po zabiegu:
1. Nie można używać toników na bazie alkoholu, mydła, dezodorantów, spirytusu itp.
2. Nie można dopuścić do podrażnienia skóry w okolicy miejsca wykonanego zabiegu.
3. Należy stosować krem alantan lub bepanten 2-3 razy dziennie.

Każda skóra posiada indywidualny sposób reakcji depilację laserową. Istnieje ryzyko wystąpienia zaczerwienia lub niewielkiego podrażnienia okołomieszkowego. Sporadycznie może wystąpić miejscowe przebarwienie lub odbarwienie, które ustępują po kilku dniach. W wyjątkowych sytuacjach mogą utrzymać się do kilku tygodni lub miesięcy.

 

CENY ZABIEGÓW:

 

119zł na strefe

W pakietach opłaca się bardziej - rabaty nawet do 40% 

 

Depilacja laserowa Light Sheer - Panie

Górna warga
130 zł
Broda
190 zł
Policzki
190 zł
Baki
190 zł
Skronie
99 zł
Pachy
240 zł
Bikini podstawowe
290 zł
Bikini głębokie lub pełne
400 zł
Szyja
190 zł
Kark
99 zł
Łydki (kolana gratis)
390 zł
Uda (kolana gratis)
450 zł
Całe nogi
690 zł
Kolana
99 zł
Stopy
99 zł
Ramiona
350 zł
Plecy
300 zł
Dekolt / Tors
150 zł
Brzuch
250 zł
Brodawki piersiowe
150 zł
Pośladki
250 zł
Uszy
99 zł
Dłonie
150 zł
II zabieg 10% rabatu
III zabieg 10% rabatu
IV zabieg 10% rabatu

 
 
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico