Zab
i
egi

Karboksyterapia


Niemająca sobie równych metoda na rynku medycyny estetycznej. 

Co to za zabieg? 

„Bąbelkowy zabieg” czyli karboksyterpia to zabieg wykorzystający niezwykłe właściwości dwutlenku węgla, który wprowadza się pod skórę. Ma on tę właściwość, że wywołuje różne rezultaty w zależności od tego w jakim miejscu zabieg zostanie wykonany.

W celu redukcji cellulitu wprowadza się gaz we wskazazane miejsce ciała, co wywołuje wzmożoną aktywność tlenu w tym miejscu. Dochodzi do poprawy drenażu limfatycznego, mechanicznej redukcji złogów tłuszczowych oraz stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. 

Ponadto zastosowany na twarzy może pomóc w uzyskaniu młodszej i świeżej cery, a ponadto zredukowani cieni i worków pod oczami. CO2 wprowadzony w skórę na głowie może pomóc przy zmianach łuszczycowych i być wsparciem przy zapobieganiu łysieniu. 

Gdy gaz wykona swoje zadanie zostanie usunięty z organizmu poprzez płuca. Daje to całkowicie bezpieczeństwo i gwarancję, że nie wywoła skutków ubocznych. Warto wiedzieć, że jego ilość wprowadzana pod skórę nie jest wyższa od objętości dwutlenka wytwarzanego przez nas organizm podczas ćwiczeń fizycznych. 

TYLKO TERAZ PAKIET 3 ZABIEGÓW W CENIE 2

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico