Zab
i
egi

Karboksyterapia


Mikrodermabrazja Diamentowa Shintai

W celu oczyszczenia Twojej skóry polecamy zabieg mikrodermabrazji diamentowej. Ponadto warto skorzystać z niego dla:

- Poprawy kondycji skóry
- Eliminacji efektu rozszerzonych porów
- Odświeżenia skóry
- Likwidacji niedoskonałości skóry
- Usunięcia drobnych zmarszczek mimicznych
- Wygładzenia skóry

Oczyszczenie skóry w ramach mikrodermabrazji odbywa się mechanicznie, ponieważ w jej ramach korzystamy ze specjalistycznych głowic, które emitują delikatne podciśnienie. Głowice te zakończone są diamentowymi końcówkami.

Delikatne przesunięcie głowicy po skórze pozwalają skutecznie zetrzeć zbyt dużą ilość zrogowaciałego naskórka, a rezultat będzie dostrzegalny już po zakończeniu trwania zabiegu. Dzięki temu szybko i przyjemnie sprawisz, że wygląd Twojej skóry ulegnie znacznemu poprawieniu.

Mikrodermabrazja wygładzi i odświeży Twoją skórę, a także wyrówna jej koloryt i zwiększy elastyczność. Pomoże Ci pozbyć się przebarwień wywołanych nadmiernym narażeniem skóry na działanie słońca, jak również tych związanych z upływem lat. W jej efekcie zmarszczki powierzchniowe ulegną spłyceniu, a pory zostaną zwężone. Rozstępy natomiast i blizny wyraźnie się zredukują, podobnie jak trądzik i blizny z nim związane.

Dla uzyskania jak najbardziej optymalnego efektu zaleca się, aby zabiegi te były wykonane od 4 do 8 razy w odstępach liczących ok 2 – 3 tygodnie. Długość tej przerwy jest związana z potrzebą czasu na regenerację skóry.

Ponadto w efekcie wykonania mikrodermabrazji skóra jest bardziej podatna na przenikanie substancji czynnych. Dzięki temu zwiększy się wydajność wszelkich praktyk pielęgnacyjnych – zarówno tych wykonywanych w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu, jak i tych wykonywanych samodzielnie w domu.

 

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico