Sprzęt

Trycholog

Trycholog w Shintai Day SPA Radom - to dziedzina medycyny i kosmetologi, skupiająca się tylko i wyłącznie na skórze głowy i problemach związanych z włosami. Jeśli cenisz sobie ładny wygląd i dobre zdrowie swoich włosów, to warto byłoby rozważyć profilaktyczną wizytę, podczas której zostanie określony stan Twojej skóry głowy, stopień skłonności do nadmiernego wypadania włosów i w przypadku nieprawidłowości przekazane Ci zostaną wskazówki, umożliwiające zapobiegnięcie dalszego rozwoju negatywnych efektów.

 

W ciągu całego życia na głowie człowieka dokonuje się całkowita wymiana włosów nawet do kilkunastu razy. Dlatego też wypadanie włosów nie jest w swej naturze czymś patologicznym. Problem pojawia się, gdy obserwujemy nadmierną utratę włosa, łojotok, swędzenie lub inne niepokojące zmiany. Takie sytuacje to wystarczający powód, aby skonsultować się z trychologiem w Shintai Day SPA Radom.
Podstawowym etapem w kuracji trychologicznej jest postawienie dokładnej diagnozy. Dzięki diagnostyce złożonej z wielu różnych elementów (od dokładnego wywiadu po badanie mikrokamerą) masz pewność, że dobrane przez nas zabiegi będą dokładnie odpowiadały Twoim potrzebom.

 

Umów sie na konsultacje już dziś:

https://www.moment.pl/s/s-shintai-spa-radom

lub tel: 530 988 324

 

Trycholog Shintai Day SPA Radom.

 

 

Cennik ico