Sprzęt

Tajski masaż stóp

Marzysz o odbyciu relaksującej podróży, którą możesz cieszyć się na wyciągnięcie ręki, tu i teraz? W Shintai Day SPA Radom możesz cieszyć się niezwykłym doświadczeniem, jakim jest tajski masaż stóp, który pozwala na głębokie odprężenie ciała i umysłu od setek lat – a od kilkudziesięciu bywa łączony z technikami, które przywędrowały z “zachodniego świata”, dając jeszcze lepszy efekt.

Zabieg, którego będziecie mieli okazję doświadczyć w naszym SPA to niezwykła podróż przez zmysły, która pozwali zapomnieć o codziennym stresie i znaleźć harmonię wewnętrzną. Orientalny masaż stóp ma głębokie korzenie historyczne, ewoluując przez wieki i przekształcając się w unikalną formę sztuki dotyku. Jego początki można śledzić aż do starożytnych praktyk Ajurwedy, hinduskiej medycyny tradycyjnej. Jednak to w Tajlandii technika została rozwinięta i udoskonalona, stając się integralną częścią tamtejszej kultury i medycyny. Tajscy mistrzowie praktykujący tę technikę zyskali reputację jako utalentowani terapeuci, którzy potrafią przywrócić równowagę energetyczną i wyleczyć różne dolegliwości.

 

Tajski masaż stóp i nóg (refleksologia)

 

Shintai Day SPA Radom przedstawia Tajski masaż stóp prosto z Tajlandii. Pokonałam 7536 km aby poznać niesamowity świat masażu. Podziwiać jego ukryte piękno. Wiedza zdobyta od najlepszych specjalistów z Tajlandii. Oryginalny tajski masaż stóp tylko w Shintai Day SPA

Zapraszmy do obejrzenia relacji ze szkolenia

https://www.youtube.com/watch?v=gdEtBd5d4Ek

Klika słów o Tajskim masażu stóp w Shintai Day SPA Radom, jest on skoncentrowany na podeszwach stóp, połączony z masażem palców stóp, kostek, łydek i ud. Wszystko to z użyciem olejowych ekstraktów mięty, eukaliptusa i aloesu oraz balsamu zawierającego mentol, kamforę, wosk pszczeli, wyciąg z goździków i cynamonu. Idealny, by usunąć uczucie "ciężkich, zmęczonych nóg". Tajski masaz stóp w Shintai Day SPA detoksykuje system immunologiczny i poprawia jakość snu. Bardzo popularny również dzięki swemu dobroczynnemu wpływowi na system krwionośny. Regularnie stosowany - zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych, powodujących uszkodzenia układu krwionośnego.

 

Tajski masaż stóp w Shintai Day SPA Radom świetnie mobilizuje do pracy nasze ciało, pomaga usunąć z niego toksyny pobudzając gruczoły limfatyczne i poprawia jakość snu. Reguluje także procesy trawienne, system hormonalny i funkcjonowanie centralnego układu nerwowego. Tak różnorodne efekty są osiągane dzięki szerokiej wiedzy naszych masażystek o odpowiednich punktach na stopach oddziałujących na poszczególne miejsca w ciele.

Jeśli od jakiegoś czasu odczuwasz jakby Twoje stopy były “ciężkie”, masz problemy z odpornością, ciśnieniem krwi lub starasz się na przykład rzucić palenie, masaż stóp i nóg jest dla Ciebie świetnym, zdrowym i relaksującym rozwiązaniem. Masaż stóp i nóg to odpowiedź na problemy kobiet często chodzących w szpilkach lub w butach na wysokim obcasie, co często wywołuje spięcia łydek i po pewnym czasie doprowadza do stanów zapalnych.

 

 

Cennik ico