Sprzęt

RF Mikroigłowy

W naszej ofercie dostępne są nieinwazyjne zabiegi wykorzystujące prądy o częstotliwości radiowej, które wpływają do skóry przez specjalne igły. Wykonywany w naszym profesjonalnym gabinecie w Radomiu RF mikroigłowy polega na wprowadzeniu niewielkich igieł pod skórę, gdzie na określonej głębokości emitują fale, które dalej prowadzą do mikrotermolizy. Jest to proces, dzięki któremu dochodzi do skurczów włókien kolagenowych, a proces ten ma wzmagać produkcję nowego kolagenu oraz elastyny.

Wspomniane związki odpowiadają za jędrność i elastyczność skóry, a także jej samoistną regenerację. Zabieg stosowane jest w celu redukcji widocznych zmarszczek i linii mimicznych, co wraz z większą elastycznością znacznie poprawia wygląd skóry i skutkuje młodszym wyglądem twarzy i ciała.

RF mikroigłowy może być stosowany na różnych obszarach twarzy i ciała, takich jak szyja, dekolt, ramiona, brzuch, uda i kolana. Zabieg należy do mało inwazyjnych i zazwyczaj bezbolesnych, a efekty można zaobserwować po kilku tygodniach od jego wykonania.

Przełomowy lifting bez skalpela. ?
Odzyskaj młody wygląd.????????
Postaw na zabieg nowej generacji przy użyciu aparatury INFINITI RF Mikroigłowej ?
Jak działa aparatura INFINITI RF ?????
????profilaktyka przeciwstarzeniowa (odmładzanie) – zastąpienie uszkodzonej tkanki nową i elastyczną, o prawidłowej budowie;
????lifting skóry okolicy oczu, twarzy, szyi i dekoltu – poprawa napięcia skóry, redukcja zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych i innych;
????zwężanie porów;
????rozjaśnienie cieni pod oczami, poprawa kolorytu skóry;
????kształtowanie linii brody, modelowanie i uniesienie policzków;
????redukcja rozstępów i zwiotczeń skóry;
????spłycanie blizn potrądzikowych i pourazowych.
Tak wiele korzyści podczas jednego zabiegu????
Zapraszamy na konsultacje z naszym specjalistą od medycyny estetycznej i zabiegu
RF mikroigłowa INFINITI w Shintai Day SPA Radom
Cennik ico