Sprzęt

Masaż Balijski

Orientalny masaż balijski w Shintai Day Spa Radom.

Przenieś się do świata przepełnionego zapachem orientalnych olejków oraz kadzideł. Masaż balijski w Shintai Day SPA Radom to połączenie starożytnych metod rodem z Chin i Indii - aromaterapii, refleksologii i ajurwedy.
 
 
Podczas masażu poczujesz całkowitą harmonię ducha i ciała. Masażysta używa dłoni i przedramion, odpowiednio balansuje ciężarem swojego ciała i wykonując precyzyjne ruchy. Oddziałuje na kanały przepływu energii  odblokowując je i przywracając organizmowi stan równowagi ciała i psychiki.
 
Płynne ruchy masażysty – szybsze w kierunku głowy niż w odwrotnym – stymulują tkankę skórną i mięśniową i łagodzą skurcze mięśni. Szczególnie dużo uwagi masażysta poświęca plecom, ramionom, karkowi i głowie.
 
Masaż balijski zaleca się w przypadku wystąpienia dolegliwości związanych z układem oddechowym – usprawnia krążenie tlenu w organizmie – dlatego często korzystają z niego osoby walczące z alergiami i chorujące na astmę. Jak większość azjatyckich zabiegów, pomaga pozbyć się z organizmu toksyn i poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego.
 

Pomocy w masażu balijskim mogą poszukać osoby cierpiące na migrenę i zaburzenia snu. Masaż balijski to dobre rozwiązanie również dla tych, którzy spędzają wiele godzin podczas pracy przed komputerem, w zamkniętych klimatyzowanych pomieszczeniach. Przyda się osobom zestresowanym i walczącym z obniżonym nastrojem.

Warto dodać, że dzięki zastosowaniu olejków eterycznych masaż balijski działa również na skórę – dzięki silnym naciskom olejek jest przez nią wchłaniany, co sprawia, że jest bardziej nawilżona i wygładzona. Dlatego często na zabiegi zapisują się panie, chcące zredukować cellulit. Zapach olejku pozostaje na skórze jeszcze przez kilka godzin. 

Cennik ico