Zab
i
egi

KarboksyterapiaJedna z najbardziej rewolucyjnych metod stosowanych w nowoczesnej medycynie estetycznej!

„Zabieg bąbelkowy” - tak często określa się karboksyterapię. Fakt ten nie jest przypadkowy, ponieważ do wykonania zabiegu wykorzystuje się dwutlenek węgla, który wprowadza się pod skórę. Jest dość wszechstronne rozwiązanie, ponieważ w zależności miejsca wstrzyknięcia CO2 można uzyskać różne rezultaty.

Jeśli zaaplikujemy gaz na całe ciało możemy uzyskać redukcję rozstępów i blizn, utratę zbędnych centymetrów poprzez zmniejszenie tkanki tłuszczowej oraz eliminację skórki pomarańczowej.

Ponadto zabieg ten można wykonać także na twarzy (dla jej odmłodzenia i redukcji worków pod oczami), a także na skórze głowy, gdzie karboksyterapia jest świetną pomocą w kwestii łysienia i zmian łuszczycowych.

Na 7 dni wykonaniu po zabiegu, w rejonie ciała, w którym został wykonany zachodzi zwiększona aktywność tlenu. Dwutlenek węgla dodatkowo mechanicznie rozbija skumulowane warstwy komórek tłuszczowych, ułatwia produkcję elastyny i kolagenu, jak również wzmaga drenaż limfatyczny.

Później CO2 przemieszcza się do płuc, gdzie w sposób naturalny i typowy zostaje usunięty na zewnątrz organizmu. Jest to rękojmią pełnego bezpieczeństwa terapii, z którą nie wiążą się żadne skutki uboczne. Objętość dwutlenku węgla wstrzykiwana do organizmu stanowi mniej więcej tyle, ile nasz organizm produkuje podczas fizycznego wysiłku.

TYLKO TERAZ PAKIET 3 ZABIEGÓW W CENIE 2

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico