Nasze dłonie wymagają systematycznej pielęgnacji, gdyż są narażone na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych. Poświęćmy trochę czasu na ich pielęgnację i manicure, a odwdzięczą nam się pięknym i zdrowym wyglądem. W naszym gabinecie w części Ursynowa – Kabaty, proponuje szereg doskonałych zabiegów na dłonie, w tym manicure i pedicure.

Proponujemy pełną gamę zabiegów manicure oraz pielęgnacyjnych dla dłoni na bazie renomowanych kosmetyków Nail Tek, Alessandro, Orly, Peggy Sage, OPI i Jessica. Pokażemy całe piękno Twoich dłoni, które stanowią jedną z najważniejszych wizytówek człowieka.

Lokalizacją naszego gabinetu są Kabaty, dlatego cały Ursynów posiada do nas doskonały dostęp. Zapraszamy także osoby spoza tej lokalizacji.

 

Cena - 35,-

Vacu Well - aktywne wyszczuplanie czy Rollmasaż ? fitness dla leniwych?

 
Sposobów na zrzucenie tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu istnieje mnóstwo. Ważne jest jednak, aby wybrać metodę, która nie tylko pozwoli osiągnąć cel, ale dodatkowo nie zniechęci do aktywności, poprawiając przy tym zarówno wygląd, jak i samopoczucie.
 
W Shintai rekomendujemy dwa sposoby na redukcje tkanki tłuszczowej: to Vacu Well oraz Rollmasaż. Efekty obu metod są do siebie bardzo zbliżone, nieco inaczej wygląda jednak zmierzanie do upragnionego celu. Chcąc uzyskać widoczne efekty, zalecamy stosowanie obu zabiegów.
 
Vacu Well to nowoczesne rozwiązanie stosowane do redukcji cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Stanowi połączenie aktywności fizycznej z działaniem podciśnienia. Specjalna kapsuła skrywa w sobie bieżnię, na której ćwiczy się w trakcie treningu.
 
Rollmasaż to rozwiązanie odpowiednie dla osób, które stronią od intensywnej aktywności fizycznej, ale mimo to chciałyby zobaczyć efekty swoich starań. Do przeprowadzenia tego zabiegu potrzebny jest specjalny bęben posiadający obrotowe rolki. Ruchy wspomnianych rolek wykonują masaż o działaniu odchudzającym oraz odprężającym.
Cennik ico