Nasze dłonie wymagają systematycznej pielęgnacji, gdyż są narażone na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych. Poświęćmy trochę czasu na ich pielęgnację i manicure, a odwdzięczą nam się pięknym i zdrowym wyglądem. W naszym gabinecie w części Ursynowa – Kabaty, proponuje szereg doskonałych zabiegów na dłonie, w tym manicure i pedicure.

Proponujemy pełną gamę zabiegów manicure oraz pielęgnacyjnych dla dłoni na bazie renomowanych kosmetyków Nail Tek, Alessandro, Orly, Peggy Sage, OPI i Jessica. Pokażemy całe piękno Twoich dłoni, które stanowią jedną z najważniejszych wizytówek człowieka.

Lokalizacją naszego gabinetu są Kabaty, dlatego cały Ursynów posiada do nas doskonały dostęp. Zapraszamy także osoby spoza tej lokalizacji.

 

Cena - 35,-

Romantyczny masaż dla dwojga

Najlepszym prezentem dla wyjątkowej osoby jest organizacja czasu, który będzie można spędzić wspólnie. Romantyczny masaż dla dwojga to świetny pomysł na uczczenie ważnej okazji lub po prostu odskocznia do codziennej rutyny. W ten sposób zaaranżowaną chwilę relaksu z pewnością docenią wszyscy zakochani oraz Ci, którzy chcą poczuć coś wyjątkowego raz jeszcze.

W czasie romantycznego masażu dla dwojga kluczowa jest odpowiednia atmosfera. Kojąca zmysły muzyka i zapachowe świece tworzą intymny klimat, dzięki któremu wspólne przeżycie na długo zapadnie w pamięć. Idealnym dopełnieniem chwili relaksu będzie lampka musującego wina. Nasi specjaliści zadbają o relaks ciała, a wszystkie pozostałe dodatki będą gwarancją wzmocnienia wrażeń. W takich okolicznościach z pewnością po raz kolejny będzie można się w sobie zakochać.

 

Romantyczny masaż dla dwojga – komu warto podarować cenne chwile?

Zabieg dla dwojga w romantycznej oprawie może świetnie sprawdzić się jako prezent dla nowożeńców lub par obchodzących swoje rocznice. Zamiast powielania corocznych schematów i nietrafionych podarunków, warto zafundować sobie niepowtarzalne wrażenia, które zerwą z rutyną w związku. Bliskość między partnerami można budować na wiele sposobów – nasza propozycja to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Masaż dla dwojga, który proponujemy zakochanym, jest połączeniem klasyki oraz metod energetycznych. Zarówno romantyczna atmosfera, jak i delikatne ruchy masażystów pozwolą na pozbycie się napięcia i maksymalny odpoczynek. Technika opiera się na powolności, dzięki której zabieg ma wymiar antystresowy oraz uspakajający. Zakłada się, że to właśnie stres jest jednym z najczęstszych powodów napięć między partnerami. W naszym salonie można pozbyć się obciążającego balastu negatywnych emocji. Rozluźnienie pozwala jeszcze bardziej zbliżyć się partnerom. Nieszablonowa przygoda z pewnością dołączy do pięknej kolekcji wspólnych wspomnień, a zmysłowy klimat zabiegu być może zachęci do częstszego spędzania czasu w nietypowy sposób.

Cennik ico