Nasze dłonie wymagają systematycznej pielęgnacji, gdyż są narażone na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych. Poświęćmy trochę czasu na ich pielęgnację i manicure, a odwdzięczą nam się pięknym i zdrowym wyglądem. W naszym gabinecie w części Ursynowa – Kabaty, proponuje szereg doskonałych zabiegów na dłonie, w tym manicure i pedicure.

Proponujemy pełną gamę zabiegów manicure oraz pielęgnacyjnych dla dłoni na bazie renomowanych kosmetyków Nail Tek, Alessandro, Orly, Peggy Sage, OPI i Jessica. Pokażemy całe piękno Twoich dłoni, które stanowią jedną z najważniejszych wizytówek człowieka.

Lokalizacją naszego gabinetu są Kabaty, dlatego cały Ursynów posiada do nas doskonały dostęp. Zapraszamy także osoby spoza tej lokalizacji.

 

Cena - 35,-

Oczyszczanie wodorowe

Nowość w świecie kosmetologii
 
To stosunkowa nowość w branży kosmetycznej, ale coraz częściej stosowana ze względu na możliwości, jakie wiążą się z rewitalizacją skóry twarzy. Oczyszczanie wodorowe stosuje się podczas zabiegów pielęgnacyjnych, które mają na celu pozbycie się zanieczyszczeń zalegających w głębszych warstwach skóry, a następnie głębokie nawilżenie i rozluźnienie mięśni twarzy, a co za tym idzie, jej wygładzenie. Do przeprowadzenia zabiegu niezbędny jest specjalny sprzęt, który pozwala wniknąć cząsteczkom wodoru w głąb skóry, a następnie pozbyć się z niej wolnych rodników odpowiedzialnych m.in. za szybsze starzenie się.
 
Jak wygląda zabieg?
 
Zabieg oczyszczania wodorowego wykorzystuje wysokie ciśnienie wody z dodatkiem aktywnego wodoru. Podzielony jest na kilka etapów: na początku skóra wymaga dokładnego oczyszczenia ze zrogowaciałego naskórka (np. poprzez peeling kawitacyjny). Drugim krokiem jest wprowadzenie w głąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru. W trzecim etapie przeprowadzamy elektroporację kwasem hialuronowym. Ostatnią czynnością jest wykonanie masażu z użyciem kremu dopasowanego do rodzaju cery.
Cennik ico