Nasze dłonie wymagają systematycznej pielęgnacji, gdyż są narażone na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych. Poświęćmy trochę czasu na ich pielęgnację i manicure, a odwdzięczą nam się pięknym i zdrowym wyglądem. W naszym gabinecie w części Ursynowa – Kabaty, proponuje szereg doskonałych zabiegów na dłonie, w tym manicure i pedicure.

Proponujemy pełną gamę zabiegów manicure oraz pielęgnacyjnych dla dłoni na bazie renomowanych kosmetyków Nail Tek, Alessandro, Orly, Peggy Sage, OPI i Jessica. Pokażemy całe piękno Twoich dłoni, które stanowią jedną z najważniejszych wizytówek człowieka.

Lokalizacją naszego gabinetu są Kabaty, dlatego cały Ursynów posiada do nas doskonały dostęp. Zapraszamy także osoby spoza tej lokalizacji.

 

Cena - 35,-

Liposukcja ultradźwiękowa

Nadmiar tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w okolicy ud i pośladków, wiele kobiet wpędza w kompleksy. W przypadku, gdy mimo diet, ćwiczeń i wklepywania kremów nie widać zmian na lepsze, kolejnym krokiem jest poddanie się zabiegowi medycyny estetycznej. Jednym z najczęściej wykonywanych jest liposukcja ultradźwiękowa.


Tłuszcz kontra ultradźwięki


Zabieg liposukcji znany jest również jako kawitacja. Polega na wysyłaniu ultradźwięków w stronę tkanki tłuszczowej zlokalizowanej pod skórą. W wyniku tego działania komórki tłuszczowe poddane zostają mikromasażowi, który pomaga w usuwaniu zbędnych produktów przemiany materii. Czynność ta może trwać od 15 do maksymalnie 30 minut i pozostawia śladów. Metoda zaliczana jest do bezinwazyjnych.


Kto może zredukować tkankę tłuszczową?

Liposukcja ultradźwiękowa najczęściej obejmuje brzuch, uda oraz pośladki, ale stosowana jest także do redukowania tkanki tłuszczowej na ramionach. Z zabiegu korzystają te osoby, które chcą w sposób nieinwazyjny zmniejszyć widoczność cellulitu.

Cennik ico