B
l
o
g

Karboksyterapia

Pomarańczowa skórka, bo tak zwykliśmy nazywać cellulit, spędza sen z powiek wielu kobietom – i to niekoniecznie tym, które zmagają się z nadwagą. Jedną z metod stosowanych do redukcji cellulitu i innych dolegliwości skórnych jest karboksyterapia.


Jak działa karboksyterapia?


Do wykonania zabiegu stosuje się dwutlenek węgla, który wprowadzany jest pod skórę. Iniekcja sprawia, że gaz rozchodzi się równomiernie pod skórą, docierając do tkanek odpowiedzialnych za gromadzenie się tłuszczu, powstawanie rozstępów czy cieni pod oczami. Dwutlenek węgla przyczynia się także do powstawania nowych naczyń krwionośnych.


Odmładzanie skóry dwutlenkiem węgla – dla kogo?

Zabiegowi mogą poddać się kobiety, których skóra zwiotczała po porodzie lub w wyniku diety, a także klientki zmagające się z rozstępami, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz bliznami po trądziku. Karboksyterapię stosuje się również w przypadku pojawienia się innych widocznych problemów skórnych. Opadające powieki, cienie i opuchlizna pod oczami to kolejna grupa dolegliwości, która jest wskazaniem do wykonania tego zabiegu.

Cennik ico