Nasze dłonie wymagają systematycznej pielęgnacji, gdyż są narażone na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych. Poświęćmy trochę czasu na ich pielęgnację i manicure, a odwdzięczą nam się pięknym i zdrowym wyglądem. W naszym gabinecie w części Ursynowa – Kabaty, proponuje szereg doskonałych zabiegów na dłonie, w tym manicure i pedicure.

Proponujemy pełną gamę zabiegów manicure oraz pielęgnacyjnych dla dłoni na bazie renomowanych kosmetyków Nail Tek, Alessandro, Orly, Peggy Sage, OPI i Jessica. Pokażemy całe piękno Twoich dłoni, które stanowią jedną z najważniejszych wizytówek człowieka.

Lokalizacją naszego gabinetu są Kabaty, dlatego cały Ursynów posiada do nas doskonały dostęp. Zapraszamy także osoby spoza tej lokalizacji.

 

Cena - 35,-

Idealna skóra bez makijażu? BB Glow ? zabieg gwiazd!

Każdego dnia sięgasz po podkład chcąc, aby cera była matowa i gładka. To podstawa do stworzenia makijażu, w którym spędzisz cały dzień. A gdyby tak zrezygnować z tego rytuału? Nawilżoną i jednolitą skórą można cieszyć się bez konieczności sięgania po kosmetyki.

Zabieg BB Glow – na czym polega?


Uzyskanie efektu jednolitej, nawilżonej skóry twarzy możliwe jest po przeprowadzeniu kuracji w BB Glow. Metoda ta polega na aplikowaniu specjalnego sebum poprzez mezoterapię igłową. Substancje czynne przedostają się w głąb naskórka i powodują jego naturalną pigmentację. Dodatkowe składniki znajdujące się w sebum, takie jak kwas hialuronowy, ekstrakty roślinne oraz rozświetlacz, dopełniają efekt, wyrównując koloryt cery.

Komu zaleca się zabieg BB Glow?

BB Glow to rozwiązanie dla osób, których cera jest matowa i poszarzała, posiada widoczne przebarwienia oraz skłonności do powstawania zaczerwienienia. Zabieg ten zalecany jest osobom zmagającym się z fotostarzeniem się skóry oraz problemami hormonalnymi. Stosowany jest także jako terapia naprawcza dla skóry zniszczonej, po przebytych chorobach oraz pozbawionej wiotkości.

Cennik ico