B
l
o
g

Idealna skóra bez makijażu? BB Glow ? zabieg gwiazd!

Każdego dnia sięgasz po podkład chcąc, aby cera była matowa i gładka. To podstawa do stworzenia makijażu, w którym spędzisz cały dzień. A gdyby tak zrezygnować z tego rytuału? Nawilżoną i jednolitą skórą można cieszyć się bez konieczności sięgania po kosmetyki.

Zabieg BB Glow – na czym polega?


Uzyskanie efektu jednolitej, nawilżonej skóry twarzy możliwe jest po przeprowadzeniu kuracji w BB Glow. Metoda ta polega na aplikowaniu specjalnego sebum poprzez mezoterapię igłową. Substancje czynne przedostają się w głąb naskórka i powodują jego naturalną pigmentację. Dodatkowe składniki znajdujące się w sebum, takie jak kwas hialuronowy, ekstrakty roślinne oraz rozświetlacz, dopełniają efekt, wyrównując koloryt cery.

Komu zaleca się zabieg BB Glow?

BB Glow to rozwiązanie dla osób, których cera jest matowa i poszarzała, posiada widoczne przebarwienia oraz skłonności do powstawania zaczerwienienia. Zabieg ten zalecany jest osobom zmagającym się z fotostarzeniem się skóry oraz problemami hormonalnymi. Stosowany jest także jako terapia naprawcza dla skóry zniszczonej, po przebytych chorobach oraz pozbawionej wiotkości.

Cennik ico