B
l
o
g

Hyaluron Pen - bezigłowe powiększanie ust kwasem hialuronowym

Zabiegi medycyny estetycznej często dotyczą konkretnych partii twarzy. Hyaluron Pen to urządzenie, która umożliwia bezigłowe powiększanie ust kwasem hialuronowym. Dzięki wysokiemu ciśnieniu oraz ogromnej prędkości, z jaką substancja jest wstrzeliwana w wybrane przez specjalistę miejsce, zabieg jest bezbolesny.
 
Dawniej stosowany do podawania insuliny, dziś wykorzystywany w zabiegach powiększających usta – Hyaluron Pen w przeciwieństwie do tradycyjnych metod nie wiąże się z ryzykiem zatkania naczynek i w rezultacie wystąpienia miejscowej martwicy tkanki. Różnica polega przede wszystkim na możliwości rozproszenia substancji, które gwarantuje bezigłowa iniekcja. W przypadku zwykłej igły kwas hialuronowy jest podawany miejscowo i w związku z tym może być zbyt dużym obciążeniem dla tkanki, która z czasem staje się martwa.
 
Zastosowanie Hyaluron Pen w czasie zabiegu powiększania ust sprawia, że pacjent nie odczuwa bólu, a kwas hialuronowy jest odpowiednio rozproszony, nie przekłada się to jednak na trwałość efektów. Bez względu na to czy specjalista posłuży się tradycyjną igłą, czy wykorzysta Hyaluron Pen – efekt powiększonych ust będzie utrzymywał się przez około 6 miesięcy. O trwałości zabiegu decyduje bowiem wstrzykiwana substancja, a nie sposób wprowadzania jej do organizmu. W profesjonalnych gabinetach substancja jest odpowiednio stężona w fizjologicznym roztworze buforowym oraz posiada certyfikat dopuszczający ją do użytku na terenie Unii Europejskiej. Przestrzeganie tych standardów w kwestii zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa pacjentom.
 
Bezigłowy Hyaluron Pen stosowany jest nie tylko w celu powiększania ust, ale również w wielu innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego za pomocą urządzenia przeprowadza się w także w celu m.in. wypełnienia zmarszczek, wolumetrii konturu policzków, brody i żuchwy oraz przeprowadzania mezoterapii twarzy i podbródka. Specjalistyczna formuła urządzenia ponadto niweluje ryzyko pozostawania blizn.
 
Cennik ico