Nasze dłonie wymagają systematycznej pielęgnacji, gdyż są narażone na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych. Poświęćmy trochę czasu na ich pielęgnację i manicure, a odwdzięczą nam się pięknym i zdrowym wyglądem. W naszym gabinecie w części Ursynowa – Kabaty, proponuje szereg doskonałych zabiegów na dłonie, w tym manicure i pedicure.

Proponujemy pełną gamę zabiegów manicure oraz pielęgnacyjnych dla dłoni na bazie renomowanych kosmetyków Nail Tek, Alessandro, Orly, Peggy Sage, OPI i Jessica. Pokażemy całe piękno Twoich dłoni, które stanowią jedną z najważniejszych wizytówek człowieka.

Lokalizacją naszego gabinetu są Kabaty, dlatego cały Ursynów posiada do nas doskonały dostęp. Zapraszamy także osoby spoza tej lokalizacji.

 

Cena - 35,-

Bezpieczne opalanie w ciąży

W trakcie ciąży przyszła mama musi zrezygnować z wielu dotychczasowych przyjemności: także tej związanej z wygrzewaniem się na słońcu. Zbyt długie przebywanie na zewnątrz w gorący dzień nie służy ani mamie, ani maluszkowi. Co jednak, jeśli chcemy, aby skóra została choć odrobinę muśnięta letnim brązem?


Opalanie bez słońca jest możliwe


Wiele kobiet, szczególnie latem, zadaje sobie pytanie, w jaki sposób poprawić koloryt skóry, a jednocześnie nie zaszkodzić sobie i maleństwu. Specjaliści odradzają przyszłym mamom przebywanie na słońcu zbyt długo. Czy istnieje jakaś alternatywa dla wylegiwania się na plaży? Bezpiecznym i wygodnym sposobem jest opalanie natryskowe.


Zalety opalania natryskowego

Przede wszystkim, podczas zabiegu ciało nie ma kontaktu z promieniowaniem ultrafioletowym (które może okazać się niezdrowe także dla maluszka). Po drugie, podczas opalania natryskowego nie dochodzi do podniesienia temperatury ciała. Ponadto do natrysków stosuje się delikatne kosmetyki o dodatkowym działaniu nawilżającym, dzięki którym skóra jest nie tylko jednolicie opalona, ale i przyjemna w dotyku.

Cennik ico