B
l
o
g

Bezpieczne opalanie w ciąży

W trakcie ciąży przyszła mama musi zrezygnować z wielu dotychczasowych przyjemności: także tej związanej z wygrzewaniem się na słońcu. Zbyt długie przebywanie na zewnątrz w gorący dzień nie służy ani mamie, ani maluszkowi. Co jednak, jeśli chcemy, aby skóra została choć odrobinę muśnięta letnim brązem?


Opalanie bez słońca jest możliwe


Wiele kobiet, szczególnie latem, zadaje sobie pytanie, w jaki sposób poprawić koloryt skóry, a jednocześnie nie zaszkodzić sobie i maleństwu. Specjaliści odradzają przyszłym mamom przebywanie na słońcu zbyt długo. Czy istnieje jakaś alternatywa dla wylegiwania się na plaży? Bezpiecznym i wygodnym sposobem jest opalanie natryskowe.


Zalety opalania natryskowego

Przede wszystkim, podczas zabiegu ciało nie ma kontaktu z promieniowaniem ultrafioletowym (które może okazać się niezdrowe także dla maluszka). Po drugie, podczas opalania natryskowego nie dochodzi do podniesienia temperatury ciała. Ponadto do natrysków stosuje się delikatne kosmetyki o dodatkowym działaniu nawilżającym, dzięki którym skóra jest nie tylko jednolicie opalona, ale i przyjemna w dotyku.

Cennik ico