Nasze dłonie wymagają systematycznej pielęgnacji, gdyż są narażone na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych. Poświęćmy trochę czasu na ich pielęgnację i manicure, a odwdzięczą nam się pięknym i zdrowym wyglądem. W naszym gabinecie w części Ursynowa – Kabaty, proponuje szereg doskonałych zabiegów na dłonie, w tym manicure i pedicure.

Proponujemy pełną gamę zabiegów manicure oraz pielęgnacyjnych dla dłoni na bazie renomowanych kosmetyków Nail Tek, Alessandro, Orly, Peggy Sage, OPI i Jessica. Pokażemy całe piękno Twoich dłoni, które stanowią jedną z najważniejszych wizytówek człowieka.

Lokalizacją naszego gabinetu są Kabaty, dlatego cały Ursynów posiada do nas doskonały dostęp. Zapraszamy także osoby spoza tej lokalizacji.

 

Cena - 35,-

5 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o karboksyterapii

Dwutlenek węgla nie budzi zbyt pozytywnych skojarzeń - większość ludzi wiąże go przede wszystkim z zanieczyszczeniami powietrza. Tak naprawdę niewiele osób zdaje sobie sprawę z możliwości, jakie daje użycie związku chemicznego we współczesnej medycynie. Również w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej korzysta się z dobrodziejstw tej substancji, na co najlepszym przykładem jest karboksyterapia.

Dwutlenek węgla, w odpowiedniej ilości, jest wręcz niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. To w dużej mierze dzięki niemu substancje odżywcze trafiają do komórek. Związek chemiczny, który głównie kojarzy się z zagrożeniem dla zdrowia, odpowiada również za właściwą kurczliwość naczyń krwionośnych, co niweluje ryzyko niedotlenienia organizmu. Gdy okazało się, że gaz można stosować również jako wsparcie w zwalczaniu zmian troficznych skóry, zaczęli się nim interesować specjaliści z zakresu medycyny estetycznej – w ten właśnie sposób powstała karboksyterapia.

Karboksyterapia to zabieg polegający na wprowadzeniu dwutlenku węgla pod skórę. Przeprowadza się go przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które odpowiadają za właściwy przepływ i temperaturę substancji. Do organizmu pacjenta związek chemiczny wprowadzany jest metodą igłową. Zabiegi tego typu nie trwają długo – średnio około 30 minut. W związku z koniecznością wkłucia igły pacjent może odczuwać delikatny dyskomfort. Zabieg, przeprowadzony w odpowiednich warunkach przez doświadczonych specjalistów, nie wiąże się z żadnymi poważnymi powikłaniami. Jedynym niepożądanym skutkiem usługi jest zazwyczaj niewielki obrzęk i zaczerwienienie w miejscu wkłucia.

Karboksyterapia polecana jest w szczególności osobom, którym zależy na poprawie sprężystości skóry. Dwutlenek węgla wprowadzony do organizmu powoduje znaczne przyspieszenie mikrokrążenia. Komórki zostają pobudzone do sprawniejszej pracy, a więc i produkcja kolagenu, zostaje usprawniona. Procesy te wspierają m.in. odmłodzenie oraz wygładzenie cery.

Cennik ico