Zab
i
egi

Trychologia

W ciągu całego życia na głowie człowieka dokonuje się całkowita wymiana włosów nawet do kilkunastu razy. Dlatego też wypadanie włosów nie jest w swej naturze czymś patologicznym. Problem pojawia się, gdy obserwujemy nadmierną utratę włosa, łojotok, swędzenie lub inne niepokojące zmiany. Takie sytuacje to wystarczający powód, aby skonsultować się z trychologiem.

Trychologia to dziedzina medycyny i kosmetologi, skupiająca się tylko i wyłącznie na skórze głowy i problemach związanych z włosami. Jeśli cenisz sobie ładny wygląd i dobre zdrowie swoich włosów, to warto byłoby rozważyć profilaktyczną wizytę, podczas której zostanie określony stan Twojej skóry głowy, stopień skłonności do nadmiernego wypadania włosów i w przypadku nieprawidłowości przekazane Ci zostaną wskazówki, umożliwiające zapobiegnięcie dalszego rozwoju negatywnych efektów.

Podstawowym etapem w kuracji trychologicznej jest postawienie dokładnej diagnozy. Dzięki diagnostyce złożonej z wielu różnych elementów (od dokładnego wywiadu po badania laboratoryjne) masz pewność, że dobrane przez nas zabiegi będą dokładnie odpowiadały Twoim potrzebom.

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico