Zab
i
egi

Platforma wibracyjna

Ludzkie ciało wyposażone jest w szereg odruchów bezwarunkowych. Odruch kolanowy, badany podczas wizyty u lekarza neurologa, odruch chwytny występujący u niemowlęcia, odruch akomodacji oka i wiele innych. Odruchy o podobnym działaniu wykorzystywane są w naszym salonie kosmetycznym w Radomiu podczas zabiegów platformą wibracyjną. Wywołuje ona szereg skurczów mięśni, które noszą miano skurczów wibracyjnych.

Tak przeprowadzony trening pobudza do działania relatywnie wiele mięśni, bo aż 97% partii mięśni. Dla porównania na siłowni wykorzystuje się ok. 20% włókien mięśniowych. To co musisz zrobić, aby uzyskać taki efekt to skorzystać z platformy wykonując drobne ćwiczenia.

Jedyne 10 min. ćwiczeń dwa razy w tygodniu na platformie wibracyjnej wystarczy, aby uzyskać naprawdę świetne efekty.

Jeśli myślisz, że rezultat ćwiczeń zależy od czasu na nie poświęconego, to jesteś w błędzie. To nie czas jest tu najważniejszy, ale intensywność z jaką się go wykonuje. Dlatego właśnie trening na platformie wibracyjnej jest taki skuteczny.

Jędrna skóra pozbawiona cellulitu, mocne kości i wytrzymałe mięśnie, poprawa metabolizmu oraz obiegu krwi i limfy, lepsza sprawność fizyczna i koordynacja ruchowa – to wszystko wyniki tego prostego ćwiczenia.

 

CENY ZABIEGÓW:

Zabieg 10 min
10 zł
Zabieg 20 min
20 zł
Zabieg 30 min
30 zł
10 zabiegów po 10 min
100 zł + 1 wejście GRATIS!!!
10 zabiegów po 20 min
200 zł + 1 wejście GRATIS!!!
10 zabiegów po 30 min
300 zł + 1 wejście GRATIS!
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico