Zab
i
egi

Masaż bańką chińską

Metoda ta posiada długą wielotysięczną tradycję i uważana jest w krajach orientu za zabieg uwalniający ciało z toksyn i rytułał korzystnie wpływający na całościowy stan zdrowia.  My jednak przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe zastosowanie tego masażu. W naszym salonie kosmetycznym w Radomiu  masaż bańką chińską pozwoli Ci zarazem nadać odpowiedni kształt Twojej sylwetce, zredukować celulilit i ujędrnić skórę. Będzie to możliwe dzięki rozbijaniu tkanki tłuszczowej i wzmożonemu procesowi lipolizy. 

Dla wzmocnienia skuteczności zabiegu wykorzystujemy w jego ramach preparaty ujędrniające i antycellulitowe. Pobudzamy mikrokrążenie organizmu poprzez wykonywanie masażu w sposób bardzo dokładny i intensywny. Pozwala to na skuteczniejszą absorbcję substancji aktywnych, które znajdują się w preparatach wykorzystywanych w trakcie zabiegu.

Dzięki temu masażowi Twoje ciało będzie bardziej jędrne i gładkie, toksyny usunięte z organizmu, a sylwetka nabierza oczekiwanych przez Ciebie kształtów pozbawionych cellulitu! Już po piątym zabiegu zobaczysz pierwsze rezultaty, a dla osiągnięcia pełni zadowolenia proponujęmy serię 10-ciu zabiegów z dwudniowymi przeprawami,

Dla lepszego efektu jędrnej i wygładzonej skóry polecamy uzupełnienie masażu zabiegiem z ultradźwiękami. 

 

CENY ZABIEGÓW:

Masaż całego ciała 50 min
55 zł
Masaż całego ciała 50 min x 10 zabiegów
490 zł

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico