Zab
i
egi

Manicure hybrydowy


Przełomowa metoda manicure!

Czy dotychczas Twoim utrapieniem był szybko odpryskujący lakier? Wgniecenia i nierówności na świeżo pomalowanej płytce paznokcia? Długi czas schnięcia lakieru lub szybka utrata połysku pomalowanych paznokci?

Jeśli dobrze znasz uciążliwości związane z szybko odpryskującym lakierem, pojawiającymi się na świeżo pomalowanej płytce Twojego paznokcia nierównościami i wgnieceniami, albo z lakierem schnącym przez długi czas lub tracącym szybko po pomalowaniu swój połysk, to znak, że nadszedł dla Ciebie czas, aby odwiedzić nasz salon kosmetyczny w Radomiu. 
Pomożemy Ci to zmienić!

Z radością prezentujemy Ci

Przełomową technikę Manicure Hybrydowego!

Lakiery hybrydowe, dzięki specjalnie opracowanej formule, mogą utrzymać się do 21 dni na płytce paznokcia. Do utwardzania lakieru hybrydowego wykorzystujemy specjalistyczne lampy UV. Daje Ci to gwarancję trwałości i świetnego połysku, a także eliminuje możliwość pojawienia się wgnieceń po zakończonym zabiegu. Niejedna nasza klientka uznaje to za dużą zaletę tego rodzaju manicure. 

Ponadto istotnym aspektem tej metody, jest fakt, że charakteryzuje go bezinwazyjność. W ten sposób - w przeciwieństwie do metod żelowych i akrylowych - nie obciąża ona naturalnej płytki Twoich paznokci. Gdy zaś miną 3 tygodnie zdejmiemy go w naszym salonie przy użyciu specjalnych płynów, które praktycznie nie zawierają acetonu. Zatem naturalnej płytki Twoich paznokci nie naruszymy również podczas zdejmowania lakieru.  

Sprawdź sama i już dziś daj namówić się na manicure hybrydowy! 

Kosmetyki wykorzystywane przez nas do zabiegu pochodzą z posiadających dużą renomę amerykańskich marek OPI i JessicaKorzystając z naszej oferty będziesz mogła wybrać pomiędzy klasyczną stylizacją French, a szerokim pasmem modnych kolorów jednolitych.

 

Cena - 75,- 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico