Zab
i
egi

Kwasy


Kwasy owocowe, czyli złuszczanie naskórka na sposób chemiczny

Testy przeprowadzone zarówno przez lekarzy, jak również przez wykwalifikowanych kosmetologów, wykazały pozytywne właściwości preparatów na bazie kwasów owocowych. Z badań tych wiemy, że są one pomocne przy rewitalizacji suchej skóry oraz posiadającej tendencję do marszczenia się. Ponadto wspierają też leczenie wielu różnych stanów chorobowych na skórze. 

Kwasy posiadają szerokie spektrum działania. Należą do nich chociażby właściwości złuszczające i możliwość minimalizacji nagromadzonej warstwy martwego naskórka, która mogłaby utworzyć na skórze zaskórniki. Powodują pobudzenie fibroblastów, odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Po zastosowaniu naszych preparatów zwiększa się też podatność skóry na działanie składników aktywnych. 

Po takiej kuracji możesz spodziewać się ograniczenia trądziku, spłycenia zmarszczek, zwiększenia nawilżenia skóry, stymulację cyrkulacji krwi, zwężenia porów i wybielenia przebarwień.

Nowość!!

Kwasy owocowe na jesień w Shintai Day Spa w Warszawie!

Gdy kończy się lato, a noce stają się coraz dłuższe przychodzi czas, kiedy warto się bardziej pochylić nad swoją urodą. Mocno pieszczące nas latem słońce pozostawia po sobie nieestetyczne pamiątki na naszej skórze. Trądzik, przebarwienia, wysuszenie skóry - to tylko niektóre z nich. Nie jesteśmy jednak wobec tego bezbronni. Z pomocą przychodzą nam oczyszczające zabiegi, które sprawią, że cera będzie wyglądać świeżo, a jej koloryt będzie naturalny i jednolity. Wśród owych zabiegów na szczególne wyróżnienie zasługuje właśnie kuracja kwasami owocowymi. 

Odpowiadając na te i inne problemy twarzy oferujemy Państwu zabiegi z użyciem Kwasów Migdałowego i Mlekowego 33%

 

CENA

AHA
120 zł
TCA
159 zł
S-PEEL
120 zł
Kwas migdałowy
120 zł
 
 
Przy serii zabiegów 10% rabatu

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico