Zab
i
egi

KarboksyterapiaJedna z najbardziej rewolucyjnych metod stosowanych w nowoczesnej medycynie estetycznej!

„Zabieg bąbelkowy” - tak często określa się karboksyterapię. Fakt ten nie jest przypadkowy, ponieważ do wykonania zabiegu wykorzystuje się dwutlenek węgla, który wprowadza się pod skórę. Jest dość wszechstronne rozwiązanie, ponieważ w zależności miejsca wstrzyknięcia CO2 można uzyskać różne rezultaty.

Jeśli zaaplikujemy gaz na całe ciało możemy uzyskać redukcję rozstępów i blizn, utratę zbędnych centymetrów poprzez zmniejszenie tkanki tłuszczowej oraz eliminację skórki pomarańczowej.

Ponadto zabieg ten można wykonać także na twarzy (dla jej odmłodzenia i redukcji worków pod oczami), a także na skórze głowy, gdzie karboksyterapia jest świetną pomocą w kwestii łysienia i zmian łuszczycowych.

Na 7 dni wykonaniu po zabiegu, w rejonie ciała, w którym został wykonany zachodzi zwiększona aktywność tlenu. Dwutlenek węgla dodatkowo mechanicznie rozbija skumulowane warstwy komórek tłuszczowych, ułatwia produkcję elastyny i kolagenu, jak również wzmaga drenaż limfatyczny.

Później CO2 przemieszcza się do płuc, gdzie w sposób naturalny i typowy zostaje usunięty na zewnątrz organizmu. Jest to rękojmią pełnego bezpieczeństwa terapii, z którą nie wiążą się żadne skutki uboczne. Objętość dwutlenku węgla wstrzykiwana do organizmu stanowi mniej więcej tyle, ile nasz organizm produkuje podczas fizycznego wysiłku.

Tylko teraz 99zł za strefę 

 

 CENY ZABIEGÓW:
 
Oczy
149 zł
Twarz
200 zł
Szyja
150 zł
Dekolt
200 zł
Twarz + szyja + dekolt
400 zł
Owal twarzy
180 zł
Skóra głowy
200 zł
Dłonie
150 zł
Boczki / ramiona
250 zł
Brzuch
300 zł
Uda
350 zł
Pośladki 300 zł
Rozstępy od 150 zł
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico